Žadėtas picas sirgaliams pristatęs I. Labutis papasakojo apie „baudų“ lentą rūbinėje - Jonava Basketball Club
Žadėtas picas sirgaliams pristatęs I. Labutis papasakojo apie „baudų“ lentą rūbinėje
Žadėtas picas sirgaliams pristatęs I. Labutis papasakojo apie „baudų“ lentą rūbinėje
2021 Bal 02
Daugelyje krepšinio komandų galioja tradicija – 100-ąjį tašką pelnęs žaidėjas vaišina komandos draugus. Jonavos „CBet“ rūbinėje ši tradicija šį sezoną buvo ypač aktuali, nes Nacionalinės krepšinio lygos („NKL-Vikinglotto“) rungtynėse Virginijaus Šeškaus sudiriguotas puolimas nuolat balansuodavo ties 100 taškų riba.

„CBet“ šį sezoną 8 mačuose peržengė 100 taškų ribą, o dar 12 kartų pelnė daugiau nei 90 taškų, triženklės ribos nepasiekdama. Kad tradicijos laikymasis nepakenktų sportinei formai, „CBet“ nusprendė picomis pasidalinti su jonaviškiais.

Ignas Labutis ėmėsi užduoties pristatyti picas „CBet“ sirgaliams.

Ignas atskleidė, kad pats yra iš tų, kurie mėgsta picas su ananasais, bet nemėgsta picų su alyvuogėmis. Jis pasakojo, kad „CBet“ komandoje „atsiskaitoma“ yra ne tik už 100-uosius taškus.

„Visąlaik!“, – juokėsi Ignas, paklaustas, ar žaidėjai rungtynėms artėjant į pabaigą stengiasi išvengti 100-ojo taško. „Kai būna kokie 96 taškai, visi vengia mesti. Aš pats pasiprašau keitimo“, – šypsojosi Ignas.

Tiesa, Jonavoje už 100-ąjį tašką picas kartais nuperka klubas. „Jaunimas kartais išvengia, o vyresniems žaidėjams dažniausiai tenka pirkti“, – pasakojo NKL titulo su „CBet“ siekiantis Ignas.

Pasak jo, komandos rūbinėje yra speciali lenta, kur fiksuojami įvairūs „prasižengimai“: „Ne tik už 100 taškų, bet ir už pavėlavimus, gimtadienius, technines pražangas. Štai Darius Tarvydas išvažiavo į 3x3 turnyrą ir iškart lentoje atsidūrė –  turės atsiskaityti su komanda. Nebūtinai picomis“.

Ignas prasitarė, kad V. Šeškus taip pat buvo atsidūręs lentoje, bet prašė neviešinti, už ką...

O jonaviečiai, sulaukę iš Igno picų, užsiminė, kad geriausias prizas vis dėlto būtų – NKL titulas.


Video


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai

Komunikacijos partneris

Sporto zona