T. Delininkaitis ir L. Kisielius: finalo ketverte – visų šansai lygūs - Jonava Basketball Club
T. Delininkaitis ir L. Kisielius: finalo ketverte – visų šansai lygūs
T. Delininkaitis ir L. Kisielius: finalo ketverte – visų šansai lygūs
2021 Kov 25
Tomas Delininkaitis ir Laimonas Kisielius yra bene labiausiai patyrę Jonavos „CBet“ žaidėjai, tačiau dalyvavimas Nacionalinės krepšinio lygos („NKL-Vikinglotto“) finalo ketverte abiems bus nauja patirtis. „CBet“ į lemiamą varžybų stadiją žengia turėdama favoritės statusą , bet abu krepšininkai tikina, kad finalo ketvertuose visų komandų šansai apsilygina.

„Matot, aš labai mažai skaitau spaudos. Žinau, kad yra tokie lūkesčiai laimėti NKL ir išeiti į LKL, bet...“, – sako savo debiutinį sezoną NKL lygoje žaidžiantis 38-erių T. Delininkaitis.

„Man labai patiko mūsų prezidento žodžiai sezono pradžioje, kad pirmas mūsų tikslas patekti bent į aštuntuką. Patekus, žiūrėti toliau. Taip, visi mums kabina medalius, bet reikia suprasti viena, kad finaliniame ketverte – o finaliniame ketverte man yra tekę dalyvauti ne viename – visų komandų šansai yra lygūs. 50 ant 50. Nesvarbu, ar reguliarųjį sezoną baigei pirmas ar ketvirtas – visų šansai lygūs“.

L. Kisielius sako, kad formaliai silpnesnei komanda laimėti vienerias rungtynes, o ne rungtynių seriją, yra lengviau, o tokių komandų pergalės finalo ketvertuose sirgaliams paparastai patinka.

Jei žaidi iki trijų pergalių, ir laimi tą seriją – dienos pabaigoje žinai, kad esi geresnė komanda. Kai lemia vienos rungtynės – arba įdomiau sirgaliams, arba neįdomiau pralaiminčioms komandoms“, – šypsosi L. Kisielius. Jam taip pat tai pirmasis sezonas NKL lygoje.

Paklausti, ar šių metų „CBet“ – LKL kalibro komanda, krepšininkai kategoriškų teiginių išvengė.

„Be abejo, šiek tiek trūksta. Negaliu sakyti, kad tikrai galime žaisti LKL. Žaisti galime, bet klausimas, kaip ten atrodytume. Eiti į LKL vien tam, kad dalyvautume – manęs, kaip žaidėjo netenkintų. Norėtųsi būti komanda, su kuria galėtume konkuruoti su 4-8 vietų komandomis. Sunku pasakyti, kiek mes esame pajėgūs“, – sakė T. Delininkaitis.

„Šiuometinė komanda žaidžia NKL, tik tiek galiu pakomentuoti. Ne mano pozicijoje sakyti – žaistume LKL, laimėtume nelaimėtume prieš kažką. Nemanau, kad tai būtų teisinga LKL komandų atžvilgiu. Šiuo metu žaidžiame NKL ir bandome laimėti, kad išeitume į kitą lygį“, – teigia L. Kisielius.

Primename, kad NKL lygos pusfinalyje „CBet“ susikaus su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.


Video


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai

Komunikacijos partneris

Sporto zona