Dramatiškose rungtynėse „Šilutė“ išlygino serijos rezultatą - Jonava Basketball Club
Dramatiškose rungtynėse „Šilutė“ išlygino serijos rezultatą
2021 Kov 13
Dramatiškose Nacionalinės krepšinio lygos („NKL-Vikinglotto“) rungtynėse Jonavos „CBet“ rezultatu 85:88 (22:26, 18:20, 21:20, 24:20) nusileido „Šilutei“ ir ketvirtfinalio serijos rezultatas tapo 1:1.

Linas Lekavičius šeimininkams pelnė 31 tašką ir vilkte išvilko savo komandą į pergalę. „CBet“ rungtynių pabaigoje ištirpdė dviženklę persvarą, tačiau lemiamas Dariaus Tarvydo metimas nebuvo tikslus.

„CBet“ šiose rungtynėse prametė daugybę tritaškų iš patogių padėčių (6/27, 22 proc.), suklydo 16 kartų ir leido varžovams atsikovoti 17 kamuolių puolime.

Trečiosios serijos rungtynės įvyks kovo 16 dieną Jonavoje.

Rungtynių eiga:

Aurimas Urbonas maitino Kahlilą Thomą perdavimais – „CBet“ legionierius vos per pusę kėlinio pelnė 10 taškų ir sėdo pailsėti. Jonaviečiai išsiveržė į priekė 14:9.

Tomas Delininkaitis pasiuntė tritaškį per Valdo Vasyliaus rankas (17:11), bet kelios nerezultatyvios „CBet“ atakos ir skirtumo nebeliko (17:17).

V. Vasylius su kėlinio sirena pataikė iš po krepšio, po pirmojo ketvirčio „CBet“ atsilikinėjo 22:26.

Darius Tarvydas ėmėsi darbo antrojo kėlinio pradžioje, atlikęs kelis sėkmingus reidus link krepšio (32:30). Virginijus Šeškus neskubėjo į aikštę grąžinti K. Thomo, be kurio „CBet“ žaidė beveik 10 minučių.

L. Lekavičius pataikė iš toli, „Šilutė“ surengė greitą ataką ir šeimininkai vėl atsidūrė priekyje (34:39).

Aurimas Urbonas pataikė iš toli, bet „CBet“ įsibėgėti vis nesisekė. „Šilutė“ antrąjį kėlinį „uždarė“ tritaškiu ir komandos ilsėtis išėjo svečiams atsiliekant 40:46.

L. Lekavičius „Šilutei“ per pirmuosius du kėlinius pelnė 13 taškų, „CBet“ gretose rezultatyviausias buvo K. Thomas, surinkęs 12 taškų.

Trečiąjį kėlinį „CBet“ pradėjo klaidomis, „Šilutė“ – netiksliais metimais. Galiausiai Ernestas Sederevičius tolimu metimu nutraukė taškų tylą (40:49). L. Lekavičius toliau kėlė problemas jonaviečiams, keilis kartus pataikė Tadas Poška ir „Šilutė“ išlaikė atstumą (47:59).

T. Delininkaitis smeigė tritaškį ir „išrašė“ puikų perdavimą K. Thomui, bet jonaviečiams koją kišo anksti surinktos komandinės pražangos (54:64).

Liamas O’Reilly ir Laimonas Kisielius užbaigė dvi greitas „CBet“ atakas iš eilės, priversdami „Šilutę“ prašyti minutės pertraukėlės (58:64).

L. O’Reilly pasinaudojo K. Thomo užtvara ir pabaigė kėlinį tiksliu tritaškiu (61:66).

T. Delininkaitis ir D. Tarvydas nepasinaudojo galimybėmis pataikyti iš toli, o L. Lekavičius tai padarė (61:69). L. O’Reilly suorganizavo dvi greitas atakas ir „CBet“ kiek priartėjo (69:73).

Ignas Labutis nepataikė visiškai laisvas iš toli, bet netrukus greitoje atakoje pelnė du taškus su pražanga. „Šilutė“ dar užsidirbo techninę pražangą ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų (73:75).

K. Thomas pelnė du taškus su ketvirtąja L. Lekavičiaus pražanga, o netrukus dar vienu metimu iš po krepšio išvedė „CBet“ į priekį – 80:79. T. Delininkaitis smeigė tritaškį kontraatakoje – 85:81.

Tiesa, netrukus T. Delininkaitis, praradęs kamuolį, užsidirbo techninę pražangą ir baigė pasirodymą. „Šilutė“ tuo pasinaudojo.

L. Lekavičius apžaidė K. Thomą vienas prieš vieną ir likus 20 sek. išvedė „Šilutę“ į priekį (85:86). D. Tarvydas pasirinko atakuoti iš toli, tačiau nepataikė ir „Šilutė“ šventė pergalę (85:88).

„Šilutė“: Linas Lekavičius 31, Valdas Vasylius 19, Ernestas Sederevičius 12, Herkus Kumpys 11.

„CBet“: Kahlilas Thomasas 22 (10/12 dvit., 26 naud. bal.), Darius Tarvydas (11 atk. kam., 21 naud. bal.) ir Tomas Delininkaitis po 14.