NKL ketvirtfinalio serija pradėta pergalingai - Jonava Basketball Club
NKL ketvirtfinalio serija pradėta pergalingai
2021 Kov 09
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL-Vikinglotto) ketvirtfinalio seriją pergale pradėjo Jonavos „CBet“, kuri namie 94:77 (18:14, 28:27, 24:15, 24:21) nugalėjo „Šilutę“.

Jau pirmosiomis minutėmis „CBet“, daugiausia – greitomis atakomis, susikrovė dviženklę persvarą (11:0), tačiau po minutės pertraukėlės „Šilutė“ atsakė spurtu 9:0. Liamas O'Reilly pelnė penkis taškus iš eilės ir išlaikė „CBet“ priekyje (16:11). Po pirmojo kėlinio jonaviečiai pirmavo 18:14.

Tomas Delinininkaitis antrąjį kėlinį atidarė dviem tritaškiais, tačiau „Šilutė“ laikėsi šalia – 24:18. T. Delininkaitis dar kartą pataikė iš toli, kelias atakas iš eilės užbaigė Kahlilas Thomas – 33:25.

Valdas Vasylius galingai sužaidė kelių minučių atkarpą ir „Šilutė“ sumažino atsilikimą iki minimumo (42:41). Įpusėjus mačui „CBet“ turėjo 5 taškų pranašumą (46:41).

V. Vasylius vidutinio nuotolio metimu išlygino rezultatą (46:46), ir tai tarsi pažadino Virginijaus Šeškaus auklėtinius. Gediminas Žalalis pataikė iš toli ir pratęsė „CBet“ spurtą iki 9:0. G. Žalalis pridėjo du taškus su pražanga ir „Cbet“ atitrūko 64:52.

Po trijų kėlinių „CBet“ pirmavo 70:56.

L. O’Reilly sukūrė keletą puikių epizodų, Edvinas Šeškus sėkmingai „pacentravo“ ir skirtumas augo – 75:56. „Šilutė“ bandė gelbėtis tolimais metimais, ir likus keturioms minutėms dar priartėjo iki 13 taškų skirtumo, bet galiausiai „CBet“ vėl įgijo 19 taškų persvarą bei šventė pergalę.

Jonavos komandai Liamas O'Reilly per 20 minučių pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šilutės ekipos gretose pasižymėjo Valdas Vasylius, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 21 taškas (7/14 dvit., 1/3 trit., 4/5 baudų), 9 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

„CBet“: Liamas O'Reilly 18 (4/5 dvit., 3/5 trit.), Kahlilas Thomasas 15 (7/11 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.), Tomas Delininkaitis 14 (4/6 trit.), Gediminas Žalalis 11, Darius Tarvydas 10 (5/7 dvit., 10 atk. kam., 2 blok.), Edvinas Šeškus (4/6 dvit.) ir Ignas Labutis po 8.

„Šilutė“: Linas Lekavičius (6/11 dvit., 3/6 trit.) ir Valdas Vasylius (7/14 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.) po 21, Ernestas Sederevičius 15 (4/9 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Herkus Kumpys 8 (2/6 trit.), Justinas Tayloras 7 (7 atk. kam.).