Tarp Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinės kandidatų – ir du „CBet“ žaidėjai - Jonava Basketball Club
Tarp Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinės kandidatų – ir du „CBet“ žaidėjai
Tarp Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinės kandidatų – ir du „CBet“ žaidėjai
2021 Vas 22
Sekmadienį prasidėjo Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinės kelias į Tokijo olimpines žaidynes. Trylika geriausių šios sporto šakos atstovų susirinko į šešių dienų trukmės stovyklą Anykščiuose, rašoma LKF pranešime.

Tarp rinktinės kandidatų ir du Jonavos „CBet“ žaidėjai – Darius Tarvydas bei Aurimas Urbonas.

Nors galutinis tikslas yra Tokijas, kelialapį į Japoniją reikės iškovoti olimpiniame atrankos turnyre, kuris vyks gegužės 26-30 dienomis Graco mieste (Austrija).

Rinktinei vadovauja Dainius Novickas, o kartu su juo trenerių štabe darbuojasi ir Utenos „Juventus“ vyr. treneris Žydrūnas Urbonas.

„Bandysime po truputį susigyventi 3×3 krepšinyje. Sąlygos yra tobulos, trijulių krepšinis tokios stovyklos dar nėra matęs. Visi yra draugai, todėl nuotaikos bus puikios. Tiek sporto, tiek treniruoklių salės dirba visą parą – bus produktyvus darbas, išmėginsime vyrus“, – apie Anykščiuose sudarytas sąlygas kalbėjo D. Novickas.

Stovyklos metu rinktinės krepšininkai treniruosis po dukart per dieną. Bus ir tokių treniruočių, kuriose teisėjaus aukščiausio lygio arbitrai. Nors kai kurie iš žaidėjų jau yra įpratę žaisti kartu, bus mėginama išbandyti įvairiausias komandų kombinacijas ir surasti tinkamiausius kandidatus.

„Visus išmėtysime po atskiras komandas. Žiūrėsime, kaip kas atrodo stresinėse situacijose, kaip žmonės sugyvena tarpusavyje, kokia yra chemija. Tai nėra krepšinis „penki prieš penkis“, nes ten tarp dvylikos žmonių gali pasirinkti, su kuo bendrausi, o su kuo ne. Čia komandą sudaro keturi žmonės, visi yra šeimos nariai, todėl labai svarbi yra ir psichologija“, – apie stovyklos pobūdį pasakojo D. Novickas.

RINKTINĖS KANDIDATŲ SĄRAŠAS:

Ignas Vaitkus;

Žygimantas Skučas;

Vytautas Šulskis;

Gintautas Matulis;

Darius Tarvydas;

Aurimas Urbonas;

Aurelijus Pukelis;

Šarūnas Vingelis;

Paulius Beliavičius;

Marijus Užupis;

Šarūnas Beniušis;

Žygimantas Šimonis;

Paulius Semaška.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai

Komunikacijos partneris

Sporto zona