Kahlilas Thomas – apie „trenerį“ rūbinėje, kitokį sezoną ir karjeros tikslus - Jonava Basketball Club
Kahlilas Thomas – apie „trenerį“ rūbinėje, kitokį sezoną ir karjeros tikslus
Kahlilas Thomas – apie „trenerį“ rūbinėje, kitokį sezoną ir karjeros tikslus
2021 Vas 20
Kahlilas Thomas neabejoja, kad atkrintamosiose nebus viskas taip paprasta, kaip reguliariajame sezone, kur Virginijaus Šeškaus treniruojama Jonavos „CBet“ tiesiog šlavė daugumą savo varžovų. „Bet jei žaisime taip, kaip žaidžiame, manau, viskas bus gerai“, – sako antrus metus Nacionalinėje krepšinio lygoje („Vikinglotto-NKL“) rungtyniaujantis amerikietis.

„CBet“ anksčiau laiko užsitikrino NKL reguliariojo sezono nugalėtojos vardą, o prie to smarkiai prisidėjo gruodį prie komandos prisijungęs 26-erių metų 203 cm ūgio puolėjas. K. Thomas Jonavos komandos lyderis buvo ir praėjusį sezoną, tačiau vasarą krepšininkas persikėlė į „Šilutę“.

„Tikrai nesitikėjau grįžti. Pernai buvau sulaukęs pasiūlymo likti, bet nesigavo taip, kaip norėjau. Sezoną pradėjau Šilutėje, ir gavau pasiūlymą sugrįžti. Tai buvo netikėta. Buvo ilgas pokalbis su šeima, draugais, kurie man pagelbėjo apsispręsti“, – sako po 15,8 taško NKL lygoje šį sezoną renkantis K. Thomas.

„Šiemet esame žymiai geresnė komanda nei praėjusį sezoną. Pernai žaidėme labai banguotai, kovėmės, bet neturėjome pakankamai resursų kautis, o šiemet turime daugiau nei pakankamai ginklų.  Taigi skirtumas drastiškas, lyginant abu sezonus“.

„CBet“ žaidžia geriausią sezoną klubo istorijoje. Treniruojama V. Šeškaus, turėdama tokius žaidėjus kaip Tomas Delininkaitis, Laimonas Kisielius, Darius Tarvydas ir Aurimas Urbonas, komanda neslepia ambicijų iškopti į Lietuvos krepšinio lygą (LKL).

„Manau, kad mums visiems užtenka vietos aikštelėje. Visuomet gerai komandoje turėti daugiau nei vieną gerą žaidėją. Kai tiek daug grėsmių aikštelėje, besiginanti komanda nežino, ką turėtų daryti ir ko neturėtų. Palik vieną žaidėją laisvą ir jis pataikys metimą. Kiekvienas turi dengti savo tiesioginį oponentą, negali eiti į pagalbą ir tikėtis, kad likęs laisvas prames“, – sako K. Thomas.

D. Tarvydas yra rezultatyviausias „CBet“ žaidėjas, bet paklaustas, kuris krepšininkas yra svarbiausias rūbinėje, K. Thomas šypsosi: „Neabejotinai, Laimonas [Kisielius]! Treneris Laimonas, kaip mėgstu jį vadinti. Jam priklauso paskutinis žodis. Kad ir ką jis sakytų, turi klausytis ir įgyvendinti tai aikštėje“.

Daugiau nei pusę pergalių „CBet“ iškovojo didesniais nei 20 taškų skirtumais. „Sutinku, galima sakyti, kad buvo daug lengvų pergalių, – kalba K. Thomas. – Bet varžovai stengiasi apsunkinti mums gyvenimą, kaip tik gali. Negalime atsipalaiduoti, nes kiekvienas varžovas labai stengiasi. Nemanau, kad tos pergalės buvo tokios lengvos, kaip iš šono atrodo. Be abejo, atkrintamosiose bus viskas kitaip“.

K. Thomas neslepia – laimėjus NKL, būtų pasiektas vienas mažas karjeros tikslas. O svajoja krepšininkas drąsiai. „Grįžau į Lietuvą norėdamas pirmiausia laimėti NKL, tikiuosi – ir LKL. Galiausiai galbūt pavyktų laimėti ir Eurolygą, o jei karjeros pabaigoje pavyktų prasibrauti iki NBA... Ei, viskas įmanoma, tiesiog turiu dirbti ir daryti viską, ką galiu“.

Ar neprieštarautų likti Lietuvoje... „…visą likusią savo karjerą?“, – juokdamasis pats užbaigia klausimą. „Su manimi čia elgiamasi kaip su savu, ir Jonava tapo tarsi namais. Aš tikrai neprieštaraučiau, bet vasaromis  turėčiau grįžti namo, nes reiktų šiek tiek ir saulės pamatyti…“


Video


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai

Komunikacijos partneris

Sporto zona