Liamas O'Reilly tikisi vieną dieną praverti ir Eurolygos duris - Jonava Basketball Club
Liamas O'Reilly tikisi vieną dieną praverti ir Eurolygos duris
Liamas O'Reilly tikisi vieną dieną praverti ir Eurolygos duris
2021 Vas 13
Liamas O’Reilly nebuvo sužaidęs dar nė vienerių rungtynių Nacionalinėje krepšinio lygoje („Vikinglotto-NKL“), o Jonavos „CBet“ strategas Virginijus Šeškus jau buvo patenkintas šiuo komandos papildymu. „Paprastas ir darbštus vaikis. Tokių mums ir reikia“, – taip žvelgdamas į šį 24-erių teksasietį, po treniruotės pasilikusį dar pamėtyti, sakė V. Šeškus.

Debiutinėse rungytnėse pataikęs vieną tritaškį ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, kituose ketveriuose mačuose L. O‘Reilly fiksavo dviženklius taškų rodiklius, o pastarosiose rungtynėse į Mažeikių „Erelių“ krepšį sumetė 20 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 4 kamuolius.

„Galiu įnešti energijos, aistros. Tiek puolime, tiek gynyboje. Įtraukti komandos draugus ir susikurti progas sau. Žaisti kietai, nenusileisti. Atiduoti viską, ką galiu“, – Lietuvos krepšinio gerbėjams prisistato Liamas.

Europoje jis rungtyniauja trečius metus. Po studijų JAV žaidė Komarno „MBK Rieker“ (Slovakija) bei Limasolio „Apollon“ (Kipras) ekipose, o šį sezoną pradėjo „Giessen 46ers“ klube Vokietijoje.

„Žinojau, kad Lietuva yra puiki krepšinio šalis. Turtinga savo krepšinio kultūra ir tradicijomis. Nežinojau apie Jonavą, bet žinojau, kad Lietuva krepšinio šalis“, – teigiapo 11,4 taško NKL renkantis amerikietis.

L. O‘Reilly sako baigiąs priprasti prie europietiškos gyvensenos ir krepšinio.

„Visuomet, manau, reikia maždaug metų prisitaikyti. Praėjusiais metais pagaliau pradėjau suprasti, kaip viskas yra skirtingose kultūrose, šalyse. Pats krepšinis čia smarkiai kitoks nei JAV. Labai komandiškas ir panašiai. Taigi reikėjo laiko prisitaikyti“.

„Man tie skirtumai tinka. Tai tam tikras iššūkis, bet aš mėgstu iššūkius. Pirmiausia – komanda, o tik po to – tu, ir viskas susidėlioja“, – sakė L. O‘Reilly.

„CBet“ – gera komanda. Tikrai gera komanda. Daug gerų žaidėjų. Bandau perprasti, kur aš geriausiai tikčiau. Rasti būdą, kaip įsilieti. Tikiuosi, kad pavyks pasiekti kažką ypatingo“.

Jis tikisi vieną dieną debiutuoti ir klubiniuose Europos turnyruose.

„Aš noriu žaisti aukščiausiame lygyje. Galiausiai noriu pasiekti Eurolygą, žaisti Čempionų lygoje, Europos taurėje. Tiesiog žaisti geruose turnyruose. Noriu pasiekti kuo aukštesnes lygas. Siekti būti kuo geresnis“. 


Video


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai

Komunikacijos partneris

Sporto zona