„Žalgiris-2“ įveiktas be didesnės intrigos - Jonava Basketball Club
„Žalgiris-2“ įveiktas be didesnės intrigos
2021 Vas 09
Nacionalinės krepšinio lygos („Vikinglotto-NKL“) rungtynėse Jonavos „CBet“ (20-2) namuose rezultatu 99:71 (20:23, 31:18, 25:15, 23:15) sutriuškino Kauno „Žalgiris-2“ (17-10) komandą.

Kahlilo Thomo ir Laimono Kisieliaus taškai išvedė „CBet“ į priekį rungtynių pradžioje (11:6). Į tai jaunieji žalgiriečiai atsakė laimėdami atkarpą 11:4. Persvėrę rezultatą kauniečiai po pirmojo kėlinio liko priekyje (20:23).

Tomo Delininkaičio tritaškis suteikė „CBet“ keturių taškų persvarą (32:28), bet „Žalgiris-2“ dviem tiksliais metimais susigrąžino minimalų pranašumą (32:33). Vis  dėlto kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė Virginijaus Šeškaus komanda, dar iki pertraukos spėjusi įgyti dviženklę persvarą (51:41).

Trečiojo kėlinio pradžioje žalgiriečiai spurtavo 7:0, bet T. Delininkaitis ir Liamas O’Reilly tritaškiais iš aikštės kampų kiek atšaldė „Žalgirio“ jaunimą (57:48).

L. Kisielius pridėjo penkis taškus iš eilės, pasižymėjo kamuolį perėmęs D. Tarvydas ir „CBet“ pranašumas šoko iki 14-ikos taškų (64:50). Jonaviečiai nesigręžiojo atgal ir prieš paskutinį ketvirtį pranašumą padidino iki 20 taškų (76:56).

Ketvirtajame kėlinyje „CBet“ dar labiau didino skirtumą ir laimėjo rungtynes 99:71. Ketvirtajame kėlinyje rekordinė „CBet“ persvara buvo 34 taškai (93:59).

„CBet“: Kahlilas Thomasas 17 (8/10 dvit.), Edvinas Šeškus 16 (8/9 dvit.), Laimonas Kisielius 13 (2/3 trit.), Liamas O'Reilly (5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Tomas Delininkaitis (4/5 trit.) po 12, Ignas Labutis 9 (7 atk. kam.), Gediminas Žalalis 7 (5 rez. perd., 3 per. kam.).

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 16 (3/5 trit., 4 kld.), Giedrius Bergaudas 10 (5/9 dvit., 7 atk. kam.), Justinas Ramanauskas 9 (1/5 trit.), Radvilas Kneižys (2/3 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Karolis Babušis (6/6 baud.) po 8, Vitalijus Kozys 7.