Pastiprinimas: į Jonavą atvyksta du naujokai - Jonava Basketball Club
Pastiprinimas: į Jonavą atvyksta du naujokai
Pastiprinimas: į Jonavą atvyksta du naujokai
2021 Sau 28
Jonavos „CBet“ pasirašė sutartis su dviem naujokais. Po penkerių metų pertraukos į Nacionalinę krepšinio lygą („Vikinglotto-NKL“) sugrįžta Edvinas Šeškus. Komandą taip pat papildo įžaidėjas Liamas O'Reilly, sezoną pradėjęs Vokietijos Bundeslygoje.

Praėjusį sezoną E. Šeškus žaidė Taivane ir su „Pauian“ ekipa nužingsniavo iki lygos pusfinalio. Per 32 sezono mačus E. Šeškus rinko po 18,6 taško, 8,2 atkovoto kamuolio ir 4,6 rezultatyvaus perdavimo.

25-erių 196 cm ūgio gynėjas į NKL grįžta po penkerių metų pertraukos. 2015-16 m. atstovaudamas Raseinių „Rasams“ jis pelnydavo po 17,2 taško. Iš viso NKL lygoje E. Šeškus yra sužaidęs 65 rungtynes.

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) krepšininkas yra atstovavęs Vilniaus „Sakalų“, Prienų „Vytauto“  ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubams, žaidęs Estijoje, Graikijoje. Taip pat buvo Lietuvos jaunimo rinktinės narys.

L. O'Reilly, 24 metų 188 cm ūgio įžaidėjas iš Teksaso, po studijų JAV rungtyniavo Komarno „MBK Rieker“ (Slovakija) bei Limasolio „Apollon“ (Kipras) ekipose, o šį sezoną pradėjo „Giessen 46ers“ klube Vokietijoje.

Bundeslygoje sužaidė  11 rungtynių (5 starto sudėty), per 18,7 min. rinkdamas po 6,1 taško bei atlikdamas po 2,2 rezultatyvaus perdavimo.  Rezultatyviausias rungtynes L. O'Reilly  sužaidė gruodžio pradžioje, kai į „Brose Basket“ krepšį įmetė 20 taškų.


Video


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai

Komunikacijos partneris

Sporto zona