Po priverstinės pertraukos – į rungtynių maratoną - Jonava Basketball Club
Po priverstinės pertraukos – į rungtynių maratoną
Po priverstinės pertraukos – į rungtynių maratoną
2021 Sau 26
2,5 savaitės praėjo nuo tada, kai Jonavos „CBet“ paskutinį kartą žaidė krepšinį. Sausio pradžioje, tik grįžę po priverstinės saviizoliacijos, jonaviškiai spėjo sužaisti vos du mačus – įveikti „Kuršius“, pralaimėti „Telšiams“ – ir vėl turėjo paklusti COVID-19 diktuojamoms sąlygoms. Dėl to šią savaitę „CBet“ laukia net trejos rungtynės, o maratonas prasideda Telšiuose.

Virginijui Šeškui, „CBet“ vyr. treneriui, labiausiai gaila prarasto treniruočių laiko:

„Jei komanda per mėnesį sužaidžia dvejas rungtynes, viskas nukenčia – ir fiziškumas, ir taktinis pasirengimas. Žaisti po tokios pertraukos – sunku, bet ką padarysi. Ypač gaila, kad po izoliacijos nėra laiko treniruotėms. Atsigauni ir iškart turi žaisti turi. Šią savaitę – trejos rungtynės, pasirengimui nelieka laiko. Tai yra blogiausia“.

Dabar  „CBet“ per mėnesį turės sužaisti 12 rungtynių – pasak V. Šeškaus, tai labai daug. „Didesnio meistriškumo komandoms tai būtų iššūkis, o antros lygos komandai tai ypač sunku. Jaunimo komandoms gal gerai toks krūvis, bet ne mums“.

V. Šeškus tikisi, kad turės galimybių šiame rungtynių maratone pataupyti lyderius. „Planas yra laimėti keletą rungtynių, o po to žiūrėti – jei užsitikrinsime vietą ketvertuke, manau, bus galima parizikuoti, duoti daugiau jaunimui pažaisti“ “, – sakė V. Šeškus, pridūręs, kad į Telšius išvyko visi „CBet“ žaidėjai.

Būtent su „Telšiais“ jonaviškiai žaidė pastarąsias rungtynes Nacionalinėje krepšinio lygoje („Vikinglotto-NKL“). Be Laimono Kisieliaus ir Igno Labučio besivertusi „CBet“ savo aikštėje tuomet pralaimėjo 85:96. Taip nutrūko 14-ikos „CBet“ pergalių serija.

„Tuomet irgi buvome tik po saviizoliacijos. Įveikėme „Kuršius“, bet su „Telšiais“ buvo labai sunku. Jie užmėtė mus tritaškiais, bet tie tritaškiai sukrito todėl, kad mūsiškiai tiesiog neturėjo jėgų sujudėti gynyboje. Stengėmės, bet buvo sunku“, – prisimena V. Šeškus.

Treneris nesitiki, kad Telšiuose bus lengviau, bet dabar, pasak V. Šeškaus, komandai svarbiausia vėl pajusti žaidimo skonį.

Ketvirtadienį „CBet“ svečiuose susitiks su Gargždų „Banga“, o šeštadienį namuose priims Mažeikių „Erelius“. „CBet“ yra iškovojusi 14 pergalių ir patyrusi 2 pralaimėjimus, bet yra sužaidusi gerokai mažiau nei kitos komandos, todėl turnyro lentelėje užima 4 vietą.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai

Komunikacijos partneris

Sporto zona