K. Thomas: „Į Jonavą sugrįžau dėl galimybės pakilti į kitą lygmenį“ - Jonava Basketball Club
K. Thomas: „Į Jonavą sugrįžau dėl galimybės pakilti į kitą lygmenį“
K. Thomas: „Į Jonavą sugrįžau dėl galimybės pakilti į kitą lygmenį“
2021 Sau 24
„Sprendimas palikti Šilutę ir grįžti į Jonavą nebuvo lengvas, bet jaučiau, kad man tai bus geriausia judant į priekį karjeros prasme“, – sako Nacionalinės krepšinio lygos („Vikinglotto-NKL“) vidurio puolėjas Kahlilas Thomas, gruodį atsisveikinęs su „Šilute“ ir grįžęs rungtyniauti į Jonavos „CBet“ klubą.

Jonavoje K. Thomas praleido ir 2019-20 m. sezoną. Rinkdamas po 14,2 taško ir atkovodamas po 8,9 kamuolio  amerikietis buvo ryškus komandos lyderis. Tarpsezoniu persikėkė į Šilutę, bet kai Virginijui Šeškui neįtiko peržiūroje dalyvavęs slovėnas Andražas Kavašas, užkamšyti spragas baudos aikštelėje „Cbet“ pasikvietė K. Thomą. 26-erių puolėjas per penkias sužaistas rungtynes fiksuoja 12,6 taško vidurkį.

Nors su „CBet“ vadovu Vaidu Vaškevičiumi visuomet palaikė gerus santykius, kvietimas sugrįžti, sako K. Thomas, vis tiek buvo kiek netikėtas. „Pagrindinis sugrįžimo motyvas – noras laimėti NKL ir žengti į kitą lygmenį. Tikiu, kad Jonavoje turime viską, ko reikia, kad tai pasiektume“.

Po 89,7 taško renkanti „CBet“  yra rezultatyviausia komanda NKL lygoje. K. Thomas įsitikinęs, kad varžovams stabdyti Jonavos puolimą, kurį kuria tokie žaidėjai kaip Tomas Delininkaitis, Aurimas Urbonas, Darius Tarvydas ir Laimonas Kisielius, yra tikras galvos skausmas.

 „Manau, kiekvienas mūsų yra yra grėsmė varžovų gynybai, ir prieš kiekvieną reikia gintis labai atidžiai. Varžovams lieka tikėtis, kad mums bus bloga diena, nes pavojingi esame kiekviename aikštės centimetre. Galime dar tobulėti, vis geriau suprasdami, kur kiekvienas turime atsidurti atakų metu“, – teigė K. Thomas.

„Turime išmokti dar geriau prisitaikyti prie rungtynių eigos pokyčių, nes ne visuomet viskas klostosi mūsų naudai. Turime tam pasirengti ir fiziškai, ir psichologiškai, bet tai mūsų darbo dalis“, – pridūrė žaidėjas.

Pasiekusi 14 pergalių ir patyrusi 2 pralaimėjimus „CBet“ laikoma viena favoričių laimėti NKL, tačiau jonaviečiai jau keliskart turėjo priverstinai izoliuotis, dėl ko „CBet“ yra mažiausiai rungtynių sužaidusi komanda lygoje. K. Thomas nemano, kad tai smarkiai išmuš iš ritmo: „Aš pats fiziškai jaučiuosi labai gerai. Net neabejoju, kad ir morališkai komandos tai niekaip nepaveiks“.

Paklaustas, ką mano apie trenerį V. Šeškų, K. Thomas sako, kad tai „linksmas ir tikrai puikus žmogus“, o gyvendamas Lietuvoje labiausiai džiaugiasi maisto kainomis: „Labiausiai Lietuvoje man patinka, palyginti su tuo, iš kur aš esu – maisto kainos. O labiausiai negaliu priprasti prie to, kaip žmonės spokso į mane. Ko gero niekad prie to nepriprasiu“.


Video


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai

Komunikacijos partneris

Sporto zona