„Lūšis“ ilgai priešinosi, bet „CBet“ nesustabdė - Jonava Basketball Club
„Lūšis“ ilgai priešinosi, bet „CBet“ nesustabdė
2020 Grd 19
Dėl pergalės Šilalėje Jonavos „CBet“ (12-1) komandai teko pavargti – „Lūšies“ (0-11) komanda po atkaklios kovos įveikta rezultatu 84:65 (19:13, 20:21, 15:15, 30:16). Tai 12-oji iš eilės Jonavos klubo pergalė Nacionalinėje krepšinio lygoje („Vikinglotto-NKL“).

Rungtynės Jonavai prasidėjo dviem „sausomis“ minutėmis, „Lūšis“ išsiveržė į priekį (0:4). Tačiau tritaškiais prabilusi „CBet“ laimėjo atkarpą 17:4. Dukart iš toli šiame spurte pataikė Tomas Delininkaitis, Jonava atitrūko 17:8. Labiau pabėgti „Lūšis“ neleido, po pirmojo ketvirčio „CBet“ pirmavo 19:13.

Apylygis krepšinis vyko ir antrajame kėlinyje. Du iš eilės Lūšies tritaškiai išlygino rezultatą, o nesportinė „CBet“ pražanga stabdant greitą ataką leido šeimininkams atsidurti priekyje (23:25). Kahlil Thomas per ketvirtį pelnė 7 taškus, ir daugiausia jo dėka „CBet“ ilsėtis išėjo turėdama pranašumą 39:34.

„Lūšis“ kandžiojosi ir po pertraukos. Vėl dviem iš eilės tritaškiais sudegino „CBet“ persvarą (43:43), netrukus ir į priekį išsiveržė (43:45). Vis dėlto kėlinio pabaigą Jonavos krepšininkai sužaidė kiek sėkmingiau – 54:49.

„Lūšis“ dar kartą lygino rezultatą (54:54), bet jau paskutinį kartą. Po Laimono Kisieliaus dviejų taškų su pražanga „CBet“ atitrūko 64:56. Darius Tarvydas smeigė tris tolimus metimus, padidindamas „CBet“ persvarą iki 14 taškų (77:63). Galutinis rezultatas 84:65.

D. Tarvydas pelnė 23 taškus, šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Osvaldas Mačernis (18).

„Lūšis“: Osvaldas Mačernis 18 (8 atk. kam.), Laimonas Remeikis ir Justas Košys (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 12, Raimondas Matutis ir Liudas Valantinas po 8.

„CBet“: Darius Tarvydas 23 (5/8 trit., 7 atk. kam.), Laimonas Kisielius 13 (5 rez. perd.), Gediminas Žalalis 12, Kahlilas Thomasas 10 (6 atk. kam.), Ignas Labutis 9 (5 rez. perd.).