Pergalių serija tęsiasi: palaužta „Šilutė“ - Jonava Basketball Club
Pergalių serija tęsiasi: palaužta „Šilutė“
2020 Grd 10
Jonavos „CBet“ (9-1) namuose 88:80 (26:13, 14:28, 23:20, 25:19) įveikė „Šilutės“ (7-4) ekipą ir pergalių seriją pratęsė iki devynių. „CBet“ kentėjo nuo greitų „Šilutės“ išpuolių ir tritaškių, tačiau lemtingą smūgį varžovams taip pat sudavė tolimais metimais.

Keturių minučių spurtas 13:0 leido Jonavos klubui atitrūkti 17:8. Nuostabų kėlinį sužaidė Darius Tarvydas, per pirmąsias 10 minučių pelnęs 11 taškų (6 taškai – dėjimais), atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Nors pirmo kėlinio pabaigoje „CBet“ jau turėjo 15 taškų persvarą (26:11), antrajame kėlinyje ją visiškai išbarstė. „Šilutė“ per antrąjį ketvirtį smeigė net septynis tritaškius, dalį jų – greitose atakose, ir ilsėtis komandos išėjo Jonavai pralaimint 40:41.

Linas Lekavičius per 15,5 min. svečiams pelnė 13 taškų (3/3 trit.), padarydamas daugiausia žalos „CBet“ gynybai. Patys jonaviečiai antrajame kėlinyje pataikė tik 2 tritaškius iš 9-ių.

Po pertraukos „CBet“ suaktyvino pozicinę gynybą, nors nuo greitų „Šilutės“ išpuolių ir toliau kentėjo. Bet Andražas Kavašas pataikė iš toli ir padidino skirtumą iki 58:52.

Dvi „CBet“ nesportinės pražangos, stabdant greitas atakas, leido „Šilutei“ išlyginti rezultatą (58:58). A. Kavašui pataikius antrąjį tritaškį „CBet“ į ketvirtą kėlinį žengė su dviejų taškų pranašumu – 63:61.

Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje abi komandos sumažino puolimo apsukas. „CBet“ pranašumu tapo vos per kelias minutes surinktos keturios komandinės varžovų pražangos.

Galiausiai Laimono Kisieliaus ir Gedimino Žalalio tritaškiai leido šeimininkams įtemptu metu kiek atitrūkti – 75:68. Aurimas Urbonas pataikė dar vieną po minutės pertraukėlės, Valdas Vasylius buvo nubaustas technine pražanga ir „CBet“ grįžo į dviženklės persvaros zoną – 79:68.

Per likusias minutes „CBet“ nukeliavo iki pergalės ir revanšavosi „Šilutei“ už pralaimėjimą pirmajame sezono ture.

„CBet“: T. Delinininkaitis 18, D. Tarvydas 17 (11 atk. kam.), A. Urbonas 14 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), L. Kisielius 12, G. Žalalis 11, A. Kavašas 8 (2/2 trit.), I. Labutis ir N. Pankratjevas po 4 (R. Jakubauskas).

„Šilutė“: V. Vasylius 20, M. Stašys 19, L. Lekavičius 18.