Atsinaujinęs Jonavos krepšinio klubas – nauji veidai, nauji „namai“ ir naujas pavadinimas - Jonava Basketball Club
Atsinaujinęs Jonavos krepšinio klubas – nauji veidai, nauji „namai“ ir naujas pavadinimas
Atsinaujinęs Jonavos krepšinio klubas – nauji  veidai, nauji „namai“ ir naujas pavadinimas
2017 Rgs 07
Jonavos miesto reprezentacinė komanda kyla į naujojo sezono darbus. Rugpjūčio antroje pusėje pasiruošimą sezonui pradėjusi ekipa 2017-2018 m. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse rungtyniaus „Jonavos“ pavadinimu, o klubo sudėtyje krepšinio sirgaliai išvys naujų veidų.

Apie pokyčiu komandoje bei sezono tikslus su tinklalapiu „jsk.lt“ kalbėjo „Jonavos“ ekipos prezidentas Vaidas Vaškevičius.

„Sezoną pasitinkame su nauju komandos pavadinimu – „Jonava“ ir logotipu, kuris sirgaliams bus pristatytas artimiausiu metu. Komandos sudėtyje, šiuo metu turime aštuonis krepšininkus, kurie rungtyniavo Jonavoje ir praėjusiame sezone bei pirmąjį naujoką – aukštaūgį Martyną Pacevičių, su kuriuo sudaryta ilgalaikė sutartis. Ekipą ir toliau treniruos praėjusiame sezone dirbęs Nerijus Zabarauskas“, - teigė V.Vaškevičius.

Komandoje po praėjusio sezono nebeliko Ričardo Verbicko, kuris rungtyniaus „Mažeikiuosi“, į „Tauragės“ klubą rungtyniauti išvykusio Tomo Milinsko ir Vytauto Pikalavičiaus.

„Jonavos“ klubo garbę ir toliau gins Raimondas Žuklevičius, Lukas Grabauskas, Karolis Šarukas, Mykolas Dieninis, Justas Vazalis, Mintautas Bulanovas, Arminas Nemeika ir Vladislovas Razumnovas. Tiesa, pastarieji du žaidėjai yra traumuoti ir į komandos gretas įsilies NKL sezonui jau prasidėjus.

 „Jonavoje“ debiutuosiantis 20-metis 205 cm ūgio Martynas Pacevičius tikrai nebus vienintelis naujas veidas ekipos sudėtyje 2017-2018 m. sezone. V.Vaškevičiaus teigimu, ekipoje sirgaliai išvys dar keletą lietuvių. Neatmetama galimybė, kad  NKL pirmenybėse „Jonavos“ garbę gins ir legionieriai.

„Šiuo metu komandos peržiūroje dalyvauja penki žaidėjai. Aktyviai ieškome komandos pastiprinimo, todėl į peržiūrą esame pasikvietę ir kelis krepšininkus iš JAV. Ar jie liks komandoje paaiškės po treniruočių proceso ir sužaistų draugiškų rungtynių“, - kalbėjo komandos vadovas.

2016-2017 m. sezonas Jonavos ekipai nebuvo sėkmingas. Komandoje keitėsi treneriai, dalis žaidėjų, o sezono pabaigoje ekipą kamavo traumų virusas. Naująjį istorijos puslapį verčianti „Jonava“ NKL sezoną pradės didžiausioje lygos – Jonavos sporto arenoje. 

Nauji komandos namai, naujokais pasipildysianti ekipos sudėtis – komponentai, kurie, V.Vaškevičiaus nuomone leidžia tikėtis pozityvesnio sezono.

„Suprantama, kad po praėjusio sezono nori žengti žingsnį į priekį. Nesiekiame per vieną sezoną laimėti NKL pirmenybėse, tai turi būti kryptingo darbo rezultatas. Rungtyniausime naujoje Jonavos miesto arenoje, todėl mūsų minimalūs tiksliai yra patekimas į atkrintamąsias. Toliau – žiūrėsime“, - tvirtino V.Vaškevičius.

„Jonavos“ ekipa pirmąsias draugiškas rungtynes žais jau šį penktadienį Kaune su Kauno „LSU-Atleto“ ekipa.