Jonavos krepšinį augins pečius su LSU surėmęs Jonavos sporto klubas - Jonava Basketball Club
Jonavos krepšinį augins pečius su LSU surėmęs Jonavos sporto klubas
Jonavos krepšinį augins pečius su LSU surėmęs Jonavos sporto klubas
2017 Bir 12
Pirmadienį naujoje Jonavos sporto arenoje surengtoje spaudos konferencijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Jonavos sporto klubo (JSK) ir Lietuvos sporto universiteto (LSU).

JSK partneriu tapęs LSU universitetas padės rengiant Jonavos klubo krepšininkus, atliks tyrimus, susijusius su žaidėjų tobulėjimu, padės organizuojant klubo veiklas. Ateityje numatoma suteikti JSK krepšininkams galimybę įgyti išsilavinimą, studijuojant LSU studijų programas.

Apie pasirašytą bendradarbiavimo sutartį kalbėjo LSU rektorius Aivaras Ratkevičius, kuris po spaudos konferencijos kartu su kitais apžiūrėjo naująją Jonavos sporto areną.

„Reikėtų padėkoti Mindaugui Balčiūnui mūsų sporto plėtros projektų vadovui, kuris inicijavo šį vizitą į Jonavą. Seniai kalbėjomės apie galimybę suaktyvinti darbą regionuose, įtraukti daugiau vaikų į sporto bei suteikti galimybes ateityje studijuoti po sportininko karjeros, – teigė LSU rektorius. – Manau, galime dirbti ne tik su krepšininkais, bet ir plėsti patį Jonavos krepšinį bei padėti jį plėsti. Jonavos sporto klubas gali į mus kreiptis bet kokiu klausimu ir mes esame pasiruošę padėti.“

LSU atstovų vizitu ir pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi džiaugėsi Jonavos miesto meras Eugenijus Sabutis. JSK kasmet paramą skirianti savivaldybė aktyviai domisi klubo veiklomis, o spaudos konferencijoje dalyvavęs miesto meras džiaugėsi atsiradusiu solidžiu Jonavos sporto klubo partneriu.   

„Vien entuziazmas toli negali nuvesti, todėl sutartis su Lietuvos sporto universitetu yra labai svarbi. Galima labai norėti gerai žaisti krepšinį, tačiau jeigu nebus specialistų, vadybininkų ar infrastruktūros,  entuziazmas toli nenuves. Tokia parama Jonavos krepšiniui reikalinga. Jeigu šis bendradarbiavimas išsivystys į sportininkų galimybę studijuoti, jiems būti ruošiamais, bus ryšys, kuris bus abipusis. Universitetas gaus naudą praktiškai pritaikydamas žinias ir matydamas rezultatus, o visi, kurie gaus žinias, jas panaudos Jonavos sporto klube. Visi laimėsime“, – teigė E.Sabutis.

Ilgametis JSK prezidentas Vaidas Vaškevičius džiaugėsi nauju klubo istorijos puslapiu. Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, anot V.Vaškevičiaus, padės tobulėti Jonavos krepšininkams bei Jonavos sporto klubui, kuris ir kitą sezoną ir toliau rungtyniaus Nacionalinėje krepšinio lygoje.

„Minčių tokį bendradarbiavimą buvo jau anksčiau, tačiau pirmąjį žingsnį žengė būtent Lietuvos sporto universiteto atstovai. Tikimės, jog turėdami tokius partnerius suteiksime mūsų žaidėjams didesnes tobulėjimo galimybes. Toliau derinsime mūsų bendradarbiavimo gaires su Lietuvos sporto universitetu, todėl, manau, kad tai padės augti mūsų klubui, organizacijai ir visam Jonavos krepšiniui. Turime ambicijų ir norime trijų metų laikotarpyje tapti LKL klubu“, – kalbėjo V.Vaškevičius.   

JSK klubas kitą sezoną rungtyniaus Nacionalinėje krepšinio lygoje. Antroji klubo ekipa rungtyniaus Regionų krepšinio lygos (RKL) „B“ divizione. „Akvilės“ moterų krepšinio lygoje planuoja ir toliau žaisti „Jonavos“ komanda.