JSK-2 klubas patyrė nesėkmę pirmose RKL ketvirtfinalio serijos rungtynėse - Jonava Basketball Club
JSK-2 klubas patyrė nesėkmę pirmose RKL ketvirtfinalio serijos rungtynėse
2017 Kov 17
Jonavos sporto klubo antrosios komandos (JSK-2) krepšininkai ketvirtadienį patyrė nesėkmę pirmose Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionato „B“ diviziono ketvirtfinalio rungtynėse. Jonaviečiai išvykoje 69:88 (18:20, 17:26, 18:27, 16:15) turėjo pripažinti Trakų „TonyResort“ klubo pranašumą.

Serijoje iki dviejų pergalių Trakų krepšininkai pirmauja 1:0. Antrosios serijos rungtynės šeštadienį nuo 16 val. bus žaidžiamos naujoje Jonavos sporto arenoje.

Rungtynių pradžia jonaviečiams prasidėjo košmariškai. Trakų krepšininkai surengė pirmųjų penkių minučių spurtą 17:2. Jonaviečiai laiku susigriebė ir per likusią pirmojo kėlinio dalį demonstravo puikų žaidimą ir ketvirtį užbaigė atsilikdami tik dviem taškais 18:20.

Ilgą laiką atsilikusiems svečiams antrojo kėlinio metu pavyko išsiveržti į priekį 26:25. Tiesa, varžovai vėl įjungė aukštesnę pavarą savo žaidime ir pradėjo tolti 31:40. Po dviejų kėlinių ekipas skyrė dviženklis taškų skirtumas 35:46.

Po didžiosios pertraukos Trakų klubui pavyko visiškai perimti iniciatyvą ir šeimininkų pranašumas tik augo. Po trijų kėlinių tarp komandų jau buvo 19 taškų skirtumas, o ketvirtasis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas.

JSK-2: Justas Stakėnas 20 taškų, Lukas Armonas ir Laurynas Ribakas po 12, Rokas Grabliauskas 9, Andrius Nykonovas ir Mantas Lauraitis po 7, Benas Vaškevičius ir Darius Januška po 1, Matas Zvicevičius ir Matas Baniulis taškų nepelnė.

„TonyResort“: Edgaras Pundzius ir Arthur Sutton po 28 taškus, Edgaras Sosnovskis 11.