Jonavietės apgynė namų tvirtovės garbę rungtynėse su vilnietėmis - Jonava Basketball Club
Jonavietės apgynė namų tvirtovės garbę rungtynėse su vilnietėmis
2017 Vas 25
„Jonavos“ (7-2) krepšininkės šeštadienį „Akvilės“ moterų krepšinio lygos rungtynėse namuose 64:59 (21:16, 19:13, 12:8, 12:22) įveikė Vilniaus „KK-Patriočių“ (3-5) ekipą.

„Akvilės“ lygos antrojo reguliariojo sezono etapo D grupėje jonavietės užima antrąją vietą, nusileisdamos tik viena pergale daugiau turinčioms Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ žaidėjoms. Į atkrintamąsias varžybas iš D grupės pateks dvi pirmąsias pozicijas užėmusios komandos.

„Jonavos“ ekipa rungtynėse su vilnietėmis jau pirmoje rungtynių dalyje krovėsi solidesnį pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo 40:29.

Trečiajame ketvirtyje situacija nesikeitė ir puikiai besigynusios šeimininkės dar labiau sustiprino savo pozicijas dvikovoje 52:37.

Ketvirtajame kėlinyje saugų pranašumą turėjusios „Jonavos“ žaidėjos kiek atsipalaidavo ir leido varžovės sumažinti skirtumą, tačiau rungtynių laimėtojas abejonių nekėlė.

„Jonava“: Aurimė Rinkevičiūtė 16 taškų (11 atk. kam.), Judita Girdauskaitė 13, Toma Ralytė ir Brigita Turskytė po 10, Loreta Sulimaitė 8, Gabrielė Putriūtė 4, Eglė Šlėderytė 3, Erika Petrutyrė ir Irma Ražanskė taškų nepelnė.

„KK-Patriotės“: Ramunė Eskertaitė 15 taškų, Sonata Bareikienė 10.