Karjeros tritaškių rekordą pasiekęs M. Linkevičius vedė „Jonavą“ į pergalę - Jonava Basketball Club
Karjeros tritaškių rekordą pasiekęs M. Linkevičius vedė „Jonavą“ į pergalę
2020 Vas 22
Ketvirtąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo „Jonavos“ (13-20) krepšininkai, namuose 90:77 (27:16, 18:18, 20:16, 25:27) įveikę Šilalės „Lūšį“ (8-26).

NKL turnyro lentelėje Nerijaus Zabarausko auklėtiniai jau pakilo į dvyliktąją vietą, kuri po antrojo reguliariojo sezono etapo garantuotų patekimą į atkrintamąsias.

Rungtynėse „Jonavos“ klubą į pergalę vedė 28 taškus pelnęs, 11 kamuolių atkovojęs ir net 34 naudingumo balus surinkęs M. Linkevičius. Krepšininkas pasiekė asmeninį NKL rekordą – pataikė net 6 tritaškius iš 8.

Susitikime Jonavos arenoje pirmajame kėlinyje puolimo šou surengė Martynas Linkevičius. Jonaviečiai dar ketvirčio pradžioje atsiliko (5:11), tačiau 14 taškų per kėlinį surinkęs „Jonavos“ veteranas padėjo šeimininkams po pirmųjų dešimties minučių susikrauti 11 taškų persvarą – 27:16.

Antrajame ketvirtyje jonaviečių puolimo apsukos sumažėjo, o tuo pasinaudoję „Lūšies“ žaidėjai priartėjo iki 5 taškų skirtumo – 32:37. „Jonavos“ klubą sunkiu momentu patraukė M. Linkevičius, pelnęs 5 taškus bei padėjęs po dviejų kėlinių susigražinti šeimininkams dviženklį pranašumą – 45:34.

Po ilgosios pertraukos „Lūšis“ vėl pabandė įkąsti „Jonavai“ – 46:49. Sunkiausiu momentu taškus vėl rinko M. Linkevičius, o po Justo Vazalio tritaškio komandas vėl skyrė didesnis skirtumas – 61:48. Prieš lemiamą kėlinį jonaviečiai kontroliavo situaciją – 65:50.

Ketvirtajame ketvirtyje „Lūšis“ rimčiau puikiai puolusiai „Jonavai“ nepasipriešino ir nesugebėjo įžiebti daugiau intrigos susitikime.

Jonavos „Jonava“: Martynas Linkevičius 28 taškai (6/8 tritaškių, 11 atk. kam., 34 eff.), Modestas Žaunieriūnas 18, Kahlilas Thomasas 12, Justas Vazalis ir Martynas Pacevičius po 9, Ianas Gardeneris 8, Nojus Pankratjevas 5, Laurynas Virbalas 1, Redas Jakubauskas ir Arminas Kleišys taškų nepelnė.

Šilalės „Lūšis“: Eimantas Žilius 29 taškai, Justas Košys 17, Mindaugas Čepauskas ir Raimondas Matutis po 11.