„Jonavos“ krepšininkai namuose nusileido „Šilutei“ - Jonava Basketball Club
„Jonavos“ krepšininkai namuose nusileido „Šilutei“
2020 Sau 05
Pirmąjį 2020 m. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) varžybų savaitgalį „Jonavos“ (6-18) krepšininkai užbaigė pralaimėjimu. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 73:96 (16:26, 16:23, 21:21, 20:26) nusileido „Šilutei“ (17-7).

Po pralaimėjimo jonaviečiai liko 13-oje turnyro lentelės pozicijoje, o „Šilutė“ – 3-oje.

Susitikime koją „Jonavai“ kišo klaidų skaičius (20) bei prastas pataikymas iš distancijos (5/18, 27 proc.).

Šeimininkai į duobę susitikime krito dar pirmojo kėlinio metu. Po Martyno Linkevičiaus tritaškio „Jonavos“ klubo deficitas siekė tik tašką (10:11), tačiau per pusę likusio kėlinio svečiai padidino savo pranašumą iki dviženklio – 26:16.

Per likusį laiką susitikime skirtumas tarp komandų nemažadėjo. „Šilutė“ didino savo pranašumą, o lemiamo ketvirčio metu jį dar labiau padidino ir iškovojo pergalę Jonavoje.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 14 taškų, Ignas Fiodorovas 13, Stanley Whittakeris 11, Modestas Žaunieriūnas 10, Justas Vazalis 9, Martynas Linkevičius 8, Juozas Balčiūnas 4, Ianas Gardeneris ir Kahlilas Thomasas po 2, Ernestas Mankauskas ir Redas Jakubauskas taškų nepelnė, Nojus Pankratjevas nerungtyniavo.

„Šilutė“: Andrius Gaidys 17 taškų, Ernestas Serkevičius 16, Byronas Sanfordas 15, Paulius Poška ir Omaras Alstonas po 14.