NKL lyderiams į atlapus kibę jonaviečiai pergalės neiškovojo - Jonava Basketball Club
NKL lyderiams į atlapus kibę jonaviečiai pergalės neiškovojo
2020 Sau 04
Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė „Jonavos“ (6-17) krepšininkai, Telšiuose 80:88 (25:20, 19:17, 19:25, 17:26) nusileidę „Telšiams“ (21-2).

Sekmadienį „Jonavos“ klubas Jonavos sporto arenoje nuo 20:45 val. priims „Šilutės“ ekipą.

Pirmoje susitikimo dalyje iniciatyva priklausė svečiams iš Jonavos, kurie antrajame kėlinyje po Martyno Linkevičiaus ir Kahlilo Thomaso metimų pirmavo net 15 taškų skirtumu – 44:29. Visgi Mindaugo Norkaus tempiami šeimininkai ir antrojo kėlinio pabaigos sugebėjo priartėti – 37:44.

Trečiajame ketvirtyje „Jonava“ sugrįžo prie dviženklės persvaros (51:39), tačiau netrukus jonaviečių puolimas ėmė strigti, o tuo pasinaudoję „Telšiai“ prieš lemiamą kėlinį atsiliko tik vienu tašku – 62:63.

Jonaviečių bėdos puolime nesibaigė – sunkiai taškus rinkę Nerijaus Zabarausko auklėtiniai netrukus turėjo vytis varžovus, kurie, perėmę iniciatyvą, įtvirtino pranašumą ir iškovojo pergalę – 80:88.

Jonavos „Jonava“: Stanley Whittakeris 20 taškų, Martynas Linkevičius 17, Kahlilas Thomasas 13, Ignas Fiodorovas 12, Modestas Žaunieriūnas 11, Martynas Pacevičius 7, Juozas Balčiūnas, Ianas Gardeneris ir Justas Vazalis taškų nepelnė, Ernestas Mankauskas ir Nojus Pankratjevas nerungtyniavo.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 31 taškas, Tomas Rimša 11, Laurynas Kaveckis 10.