Jonaviečiai dviejų rungtynių iš eilės serijoje su „Perlu“ pergalių neiškovojo - Jonava Basketball Club
Jonaviečiai dviejų rungtynių iš eilės serijoje su „Perlu“ pergalių neiškovojo
2019 Lap 24
Jonavos „Jonava“ (3-12) klubas pirmojo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato reguliariojo sezono pabaigos rato pabaigą ir antrojo pradžią pažymėjo pralaimėjimais Vilniaus „Perlo“ (8-7) ekipai.

Ketvirtadienį rungtynėse Vilniuje jonaviečiai varžovams pralaimėjo rezultatu 78:98 (24:37, 19:19, 11:21, 24:21).

Į duobę susitikime jonaviečiai įkrito pirmojo kėlinio pradžioje, kuomet šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir ženkliai nutolo – 26:13.

Nors svečiai dar buvo kiek priartėję (22:26), tai buvo paskutinis Nerijaus Zabarausko auklėtinių pasispardymas. Netrukus „Perlas“ grįžo prie dviženklio pranašumo, kurį išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Dvikovoje sostinėje „Jonavos“ gretose debiutavo į komandą po daugiau nei pusmečio pertraukos sugrįžęs puolėjas Grantas Vasiliauskas. Žaidėjas rungtynėse surinko 7 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

Jonavos „Jonava“: Kahlilas Thomasas 17 taškų, Justas Vazalis 13, Nojus Pankratjevas 12, Juozas Balčiūnas 11, Martynas Pacevičius 8, Grantas Vasiliauskas 7, Modestas Žaunieriūnas 6, Redas Jakubauskas 4, Ianas Gardeneris ir Samuelis Killvenas taškų nepelnė.

Vilniaus „Perlas“: Augustas Marčiulionis 25 taškai, Simas Jarumbauskas 19, Andreas Kalogiros 17, Erikas Jarmolajevas 16, Jokūbas Rubinas 13.

Šeštadienį abi komandos Jonavoje susitiko dar kartą ir pradėjo antrojo reguliariojo sezono rato kovas. Jonaviečiai savų žiūrovų akivaizdoje varžovams pralaimėjo 73:80 (19:25, 18:17, 22:15, 14:23).

Šįkart gerokai atkaklesniame susitikime jonaviečiai pirmavo likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes – 70:68.

Visgi „Perlas“ atsakė dviem tritaškiais ir prasidėjus paskutinei minutei buvo priekyje – 74:70.

Kaip bebūtų, „Jonavos“ krepšininkai klydo, prametė metimus ir pergalės iškovoti nesugebėjo.

Šioje dvikovoje „Jonavos“ gretose debiutavo aukštaūgis Tautvydas Šležas. Vidurio puolėjas per 12 minučių pelnė 4 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jonavos „Jonava“: Kahlilas Thomasas 19 taškų, Modestas Žaunieriūnas 14, Martynas Pacevičius, Juozas Balčiūnas ir Ianas Gardeneris po 7, Nojus Pankratjevas 6, Redas Jakubauskas 5, Tautvydas Šležas ir Grantas Vasiliauskas po 4, Samuelis Killvenas taškų nepelnė.

Vilniaus „Perlas“: Augustas Marčiulionis ir Simas Jarumbauskas po 21 tašką, Erikas Jarmolajevas 16.