Tritaškius taikliau nei dvitaškius metę „Jonavos“ krepšininkai sutriuškino „Lūšį“ - Jonava Basketball Club
2019 Lap 16
Septynių pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nutraukė „Jonavos“ (3-10) krepšininkai, namuose 99:79 (31:22, 18:17, 24:15, 26:25) susitvarkę su Šilalės „Lūšies“ (4-9) klubo pasipriešinimu.

Rungtynėse Jonavoje šeimininkai puikiai atakavo iš žaidimo: realizavo 62 procentus dvitaškių (23/37) ir 63 procentus tritaškių (12/19).

Dar pirmojo ketvirčio metu Nerijaus Zabarausko treniruojami jonaviečiai „Lūšies“ krepšininkams pirmaujant vienu tašku (12:11) surengė spurtą 18:3 bei susikrovė net 14 taškų persvarą – 29:15. Tiesa, kėlinio pabaigoje Šilalės klubas kiek sumažino atsilikimą – 22:31.

Antrojo ketvirčio pirmoje pusėje iš solidaus „Jonavos“ pranašumo buvo likę tik 5 taškai – 33:28, tačiau netrukus Juozas Balčiūnas pelnė 5 taškus iš eilės ir sugrąžino šeimininkams dviženklę persvarą – 38:28. Iki didžiosios pertraukos „Jonavos“ klubas išlaikė pranašumą ir išlaikė 10-ies taškų pranašumą – 49:39.

Trečiajame kėlinyje „Lūšis“ dar bandė pasikandžioti ir sumažino savo atsilikimą iki 6 taškų – 47:53. Kaip bebūtų, netrukus prapliupo toliašaudė jonaviečių artilerija, sukrovusi ketvirčio pabaigoje šeimininkams 19 taškų persvarą – 73:54.

„Jonavos“ klubas greitai įrodė, kad varžovams intrigos atkurti neleis ketvirtajame ketvirtyje. Užtikrintai puolime žaidę šeimininkai išvengė žaidimo duobių ir įtvirtino savo pergalę – 99:79.

Jonavos „Jonava“: Kahlilas Thomasas 18 taškų, Juozas Balčiūnas 17, Samuelis Killvenas 14, Martynas Pacevičius 12, Modestas Žaunieriūnas 11, Redas Jakubauskas 10, Justas Vazalis 9, Ianas Gardeneris 6, Nojus Pankratejvas 2.

Šilalės „Lūšis“: Valdas Undraitis 26 taškai, Mindaugas Čepauskas 13, Eimantas Žilius ir Raimondas Matutis po 11.