Jonaviečiai į pergalių kelią rungtynėse su Molėtų klubu nesugrįžo - Jonava Basketball Club
Jonaviečiai į pergalių kelią rungtynėse su Molėtų klubu nesugrįžo
2019 Lap 07
Pralaimėjimą rungtynėse namuose Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) patyrė „Jonavos“ (2-8) krepšininkai, rezultatu 72:80 (17:19, 18:22, 10:19, 27:20) nusileidę Molėtų „Ežerūnui“ (5-6).

Šeštadienį Nerijaus Zabarausko auklėtiniai žais išvykos rungtynes su „Gargždų“ klubu.

Po Martyno Pacevičiaus dvitaškio trečiajame rungtynių Jonavoje kėlinyje „Jonava“ atsiliko trimis taškais – 40:43.

Visgi netrukus svečiai pelnė 13 taškų be atsako ir susikrovė dviženklį pranašumą – 56:40. Panašią persvarą „Ežerūnas“ išlaikė iki kėlinio pabaigos – 60:45.

Ketvirtajame ketvirtyje po Nojaus Pankratjevo tritaškio ir M. Pacevičiaus taškų jonaviečiai buvo priartėję – 60:68. Kaip bebūtų, per likusį laiką „Ežerūnas“ išlaikė pranašumą ir šventė pergalę.

„Jonava“: Modestas Žaunieriūnas 15 taškų, Kahlilas Thomasas 12, Justas Vazalis ir Nojus Pankratjevas po 10, Martynas Pacevičius ir Juozas Balčiūnas po 9, Redas Jakubauskas 5, Ianas Gardeneris 2, Arminas Kleišys nerungtyniavo.

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius 22 taškai, Rokas Junonis 19, Mantas Šerkšnas 16.