Iki susitikimo pabaigos kovoję „Jonavos“ krepšininkai patyrė pralaimėjimą Tauragėje - Jonava Basketball Club
2019 Spl 05
Antrąją nesėkmę antrose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono rungtynėse patyrė „Jonavos“ (0-2) klubas išvykoje 78:83 (23:21, 21:21, 11:15, 23:26), nusileidęs „Tauragės“ (1-1) krepšininkams.

Po trijų ketvirčių rungtynėse Tauragėje šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą – 57:55, kurį padidino iki 6 taškų ketvirtojo kėlinio pradžioje – 63:57.

Kurį laiką skirtumas tarp komandų išliko 4-6 taškai, tačiau antroje ketvirčio pusėje, po pataikyto Ernesto Serkevičiaus tritaškio, „Tauragė“ dar labiau nutolo – 73:65.

Jonaviečiai rankų nenuleido ir po Justo Vazalio bei Modesto Žaunieriūno taškų artėjo prie varžovų – 72:75. Netrukus dar vieną gerą atkarpą sužaidę svečiai Amisi Kapingos tritaškio išlygino rezultatą – 77:77.

Visgi paskutinę rungtynių minutę šeimininkus į priekį vedė Tadas Sebežiovas, o puolime užstrigę „Jonavos“ krepšininkai pergalės neiškovojo – 78:83.

„Jonava“: Justas Vazalis ir Modestas Žaunieriūnas po 15 taškų, Amisi Kapinga 13, Redas Jakubauskas ir Martynas Pacevičius po 8, Nojus Pankratjevas 7, Ianas Gardeneris ir Kahlilas Thomasas po 6, Šarūnas Dambrauskas ir Justinas Leganovič taškų nepelnė, Arminas Kleišys nerungtyniavo.

„Tauragė“: Tadas Sebežiovas 21 taškas, Rytis Biliartas 17, Deividas Keburys 16, Ernestas Serkevičius 13.