„Sintek-Jonavai“ sezonas baigėsi pralaimėtame ketvirtfinalio serijos mače Telšiuose - Jonava Basketball Club
2019 Kov 29
Trečiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio serijos rungtynėse Jonavos „Sintek-Jonava“ krepšininkai Telšiuose 62:76 (14:20, 12:20, 20:22, 16:16) pralaimėjo vietoms „Telšiams“ ir pralaimėję seriją rezultatu 0:3 baigė savo pasirodymą 2018-19 m. sezone.

Jonaviečiams susitikime varžovų arenoje nepavyko tiksliai realizuoti tolimų metimų. Tikslą pasiekė tik 6 tritaškiai iš 32 (16 procentų tikslumas).

Susitikimą geriau pradėjo šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį rezultatu 7:0. Ernesto Serkevičiaus vedami jonaviečiai mažino atsilikimą (6:9), tačiau ketvirčio viduryje šeimininkai dar padidino persvarą – 15:6. Kėlinio pabaigoje svečių situaciją kiek gerino Justo Furmanavičiaus dvitaškis su pražanga – 14:20.

Sužaidus keturias minutes antrajame kėlinyje, „Telšiai“ susikrovė dviženklę persvarą – 31:21. Jonavos krepšininkams trūko tikslumo atakuojant iš žaidimo, o tuo pasinaudoję varžovai po pirmosios mačo dalies nutolo 14 taškų skirtumu – 40:26.

Po didžiosios pertraukos „Sintek-Jonava“ sumažino savo atsilikimą iki 10 taškų skirtumo – 35:45, tačiau žaidimui išsilyginus „Telšiai“ išlaikė saugesnį atstumą ir jonaviečiai ryškiau po trijų kėlinių nepriartėjo – 46:62.

Lemiamo ketvirčio metu šeimininkai susikrovė 20 taškų persvarą – 69:49. Ketvirčio viduryje jonaviečiai buvo kiek priartėję – 56:71, tačiau per likusį laiką perimti mačo iniciatyvos nepavyko.

Jonavos „Sintek-Jonava“: Ernestas Serkevičius 17 taškų, Justas Furmanavičius 12, Augustinas Jankaitis 10, Rytis Juknevičius 8, Grantas Vasiliauskas ir Martynas Pacevičius po 7, Justas Vazalis 1, Rimantas Daunys, Justas Ramanauskas taškų nepelnė, Juozas Ramanauskas nerungtyniavo.

„Telšiai“: Deividas Rasys 20 taškų, Ovidijus Kaminskis 13, Ignas Razutis 10.