Aštuntfinalio serijoje reiks penktųjų rungtynių: „Sintek-Jonava“ namuose nusileido „Šilutei“ - Jonava Basketball Club
2019 Kov 20
Antrąją pralaimėjimą iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijoje patyrė Jonavos „Sintek-Jonava“ klubas namuose 77:85  (20:20, 18:24, 19:21, 18:22) nusileidęs „Šilutei“.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus – 2:2. Penktosios ir lemiamos rungtynėse vyks penktadienį nuo 18 valandos Šilutėje.

Jonaviečiai užtikrintai pradėjo rungtynes bei po Ernesto Serkevičiaus ir Martyno Pacevičiaus taškų pirmajame kėlinyje pirmavo 7 taškų skirtumu – 17:10. Netrukus svečiai ėmė vytis „Sintek-Jonavą“ ir, pataikę du tritaškius iš eilės, ketvirčio pabaigoje išlygino rezultatą – 20:20.

Po Martyno Linkevičiaus dvitaškio antrojo kėlinio pradžioje jonaviečiai pirmavo 4 taškais – 26:22. Tiesa, šeimininkai puolime įkrito į duobę, o „Šilutė“, surengusi spurtą 17:4, pavojingai nutolo – 39:30. Per likusias keturias minutes pirmoje mačo dalyje Jonavos klubas kiek atkuto ir po dviejų kėlinių atsiliko 6 taškais – 38:44.

Po didžiosios pertraukos jonaviečiai pasivijo varžovus ir išlygino rezultatą – 46:46. Iki ketvirčio pabaigos vyko labai atkakli kova, o, likus žaidžiau mažiau nei dvi minutes, Justas Furmanavičius išvedė šeimininkus į priekį – 59:58. Tiesa, „Šilutė“ sėkmingiau užbaigė kėlinį ir nutolo – 63:59.

Svečiai lemiamo ketvirčio pirmoje dalyje atitrūko dar labiau – 74:66. Ėmęsis lyderio vaidmens, J. Furmanavičius artino jonaviečius prie svečių – 74:77. Kamuolių neatsikovoję jonaviečiai susikūrė papildomų problemų, o tuo pasinaudojusi „Šilutė“, likus žaisti daugiau nei minutę, nutolo – 82:75. Nors J. Furmanavičius dar mažino atslikimą baudų metimais – 77:82, nesportinė šeimininkų pražanga padėjo svečiams įtvirtinti pergalę susitikime bei išlyginti serijos rezultatą.

Jonavos „Sintek-Jonava“: Justas Furmanavičius 16 taškų, Martynas Pacevičius 13, Ernestas Serkevičius 10, Rytis Juknevičius ir Martynas Linkevičius po 9, Justinas Ramanauskas 8, Augustinas Jankaitis 7, Grantas Vasiliauskas 3, Rimantas Daunys 2, Šarūnas Dambrauskas taškų nepelnė.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 21 taškas, Aidienas Howardas 19, Jeffery Perkinsas 17, Byronas Sandfordas 13.