„Sintek-Jonava“ pralaimėjo Šilutėje pralaimėjo trečiąsias aštuntfinalio serijos rungtynes - Jonava Basketball Club
2019 Kov 17
Pralaimėjimą trečiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio rungtynėse patyrė Jonavos „Sintek-Jonava“ krepšininkai Šilutėje 64:79 (18:29, 24:18, 11:9, 11:23) turėję pripažinti vietos „Šilutės“ pranašumą.

Serijoje iki trijų pergalių Jonavos ekipa pirmauja rezultatu 2:1. Ketvirtosios rungtynėse serijoje vyks trečiadienį nuo 18 valandos Jonavos sporto arenoje.

Jonaviečiai jau rungtynių pradžioje krito į duobę, kuomet „Šilutė“ pirmojo kėlinio pabaigoje susikrovė 13 taškų persvarą – 29:16.

„Sintek-Jonava“ nenuleido rankų ir po Martyno Pacevičiaus antrojo kėlinio pabaigoje priartėjo iki keturių taškų – 42:46.

Po trečiojo ketvirčio svečiai buvo dar arčiau varžovų ir atsiliko tik trimis taškais – 53:56. Ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtą pratęsė Jonavos krepšininkai išsiveržė į priekį – 57:56. Tiesa, po šio epizodo „Šilutė“, vedama Byrono Sanfordo spurtavo 12:2 ir susigrąžino ryškesnę persvarą – 68:59.

Per likusias tris minutes rungtynėse „Sintek-Jonava“ nepavyko perimti iniciatyvos į savo rankas, o dar didesniu skirtumu nutolę šeimininkai iškovojo pergalę – 79:64.

Jonavos „Sintek-Jonava“: Justas Furmanavičius 17, Martynas Pacevičius ir Rimantas Daunys po 11, Rytis Juknevičius ir Augustinas Jankaitis po 7, Justinas Ramanauskas ir Grantas Vasiliauskas po 4, Ernestas Serkevičius 3, Šarūnas Dambrauskas taškų nepelnė.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 29, Mantas Šerkšnas 17, Evaldas Džiaugys 12.