Ketvirtojo kėlinio „Sintek-Jonavos“ puolimo uraganas sutramdė „Žalgirio-2” pasipriešinimą - Jonava Basketball Club
2019 Vas 23
Šiuo metu vieną ilgiausių Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pergalių serijų tęsiantys Jonavos „Sintek-Jonava“ (15-21) krepšininkai šeštadienio vakarą Jonavos arenoje 91:79 (24:24, 21:17, 13:24, 33:14) įveikė Kauno „Žalgirio-2” (18-19) ekipą.

Tai jau buvo penktoji iš eilės Rimanto Grigo auklėtinių iškovota pergalė NKL čempionate. Jonaviečiai, likus žaisti ketverias rungtynes reguliariajame sezone užima 12 vietą turnyro lentelėje ir viena pergale atsilieka nuo Molėtų „Ežerūno“ klubo, su kuriuo kitą penktadienį namuose žais itin svarbias rungtynes. Molėtiškiai savo ruožtu šiuo metu yra laimėję šešis sutikimus iš eilės.

Jonavos ir Kauno komandos pirmoje mačo dalyje demonstravo rezultatyvią ir lygią kovą, o po pirmųjų dviejų kėlinių priekyje 4 taškų skirtumu buvo „Sintek-Jonava“ – 45:41.

Jaunieji žalgiriečiai bandė perimti iniciatyvą po didžiosios pertraukos ir ketvirčio viduryje pirmavo 5 taškų skirtumu – 55:50. Jonaviečiai sugebėjo išlyginyti rezultatą, tačiau „Žalgirio-2” gretose 8 iš eilės taškus pelnė Kerras Kriista ir sukrovė pranašumą svečiams – 65:58.

Šeimininkus ėmė traukti Martynas Linkevičius – du žaidėjo tritaškiai ir Granto Vasiliausko baudų metimai leido Jonavos klubui perimti iniciatyvą – 68:67. Greitai M. Linkevičius dar sykį pataikė iš toli, o septynis iš eilės taškus pelnė Justas Furmanavičius – 81:73.

Jonaviečiai per likusias mažiau nei 4 minutes susitikime nemažino apsukų – taškais pasižymėjo Martynas Pacevičius, Ernestas Serkevičius, o paskutinius taškus mače pelnė per ketvirtį 11 taškų surinkęs M. Linkevičius – 91:79.

Jonavos „Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 25 taškai, Justinas Furmanavičius 21, Grantas Vasiliauskas 12, Ernestas Serkevičius 11, Martynas Pacevičius 7, Augustinas Jankaitis 6, Justinas Ramanauskas 4, Justas Vazalis 3, Jalenas Bradley 2, Rimantas Daunys taškų nepelnė, Šarūnas Dambrauskas nerungtyniavo.

Kauno „Žalgiris-2”: Erikas Venskus 18 taškų, Rokas Jokubaitis ir Kerras Kriisa po 13, Marius Valinskas 11, Lukas Uleckas 10.