NKL čempionate – ketvirtoji iš eilės „Sintek-Jonava“ pergalė - Jonava Basketball Club
NKL čempionate – ketvirtoji iš eilės „Sintek-Jonava“ pergalė
2019 Vas 16
Antrąjį iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitgalį Jonavos „Sintek-Jonava“ (14-21) užbaigė be pralaimėjimų. Jonaviečiai Kaune 100:82 (18:20, 27:18, 27:19, 25:28) nugalėjo Kauno KTU (5-30) krepšininkus.

Tai buvo ketvirtoji iš eilės Rimanto Grigo auklėtinių pergalė NKL čempionate. Vakar jonaviečiai namuose KTU krepšininkus nugalėjo 18 taškų skirtumu – 91:73. Pirmajame reguliariojo sezono etape „Sintek-Jonava“ dukart nusileido KTU ekipai.

Rungtynes labai galingai pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo „sausu“ rezultatu 12:0. Po šalto dušo atsigavę jonaviečiai atsakė savo atkarpą 11:0 bei sumažino atsilikimą iki minimum – 11:12. Po pirmojo kėlinio, išsilyginus žaidimui, priekyje dviem taškais buvo šeimininkai – 20:18.

Iniciatyvą į savo rankas svečiai perėmė antrajame ketvirtyje po Jaleno Bradley ir Martyno Linkevičiaus taškų išsiveržę į priekį – 28:27. „Sintek-Jonava“ iki didžiosios pertraukos išlaikę persvarą, o antrojo kėlinio pabaigoje Ernestas Serkevičiaus tritaškais leido jonaviečiams pirmauti 7 taškais – 45:38.

Po gero starto trečiajame kėlinyje ir Jaleno Bradley tritaškio „Sintek-Jonava“ jau turėjo 12 taškų pranašumą – 52:40. Puolime apsukę nemažinusi Jonavos ekipa išlaikė užtikrintą persvarą iki trečiojo kėlinio pabaigos – 72:57.

Lemiamo ketvirčio metu staigmenų neįvyko – rungtynių ritmą kontroliavę svečiai išlaikė pranašumą ir iškovojo įtikinamą pergalę Kaune.

Jonavos „Sintek-Jonava“: Justas Furmanavičius 22 taškai, Martynas Pacevičius 21, Jalenas Bradley 19, Martynas Linkevičius 18, Grantas Vasiliauskas 6, Justas Vazalis ir Ernestas Serkevičius po 5, Justinas Ramanauskas ir Rimantas Daunys po 2, Šarūnas Dambrauskas ir Augustinas Jankaitis taškų nepelnė.

Kauno KTU: Julius Kigas 15, Matas Ragauskas ir Redas Jakubauskas po 14.