Galingai „Sintek-Jonava“ gretose debiutavęs J. Furmanavičius padėjo pratęsti pergalių seriją - Jonava Basketball Club
2019 Vas 15
Rekordinę šio sezono – trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate iškovojo Jonavos „Sintek-Jonava“ (13-21) ekipa namuose 91:73 (21:16, 24:19, 18:21, 28:17) įveikusi Kauno KTU (5-29) klubą.

Tai buvo pirmoji jonaviečių pergalė prieš Kauno ekipą šiame sezone. Prieš tai abu kartus KTU ekipa laimėdavo po rezultatyvių akistatų – 99:95 (Kaune) ir 99:102 (Jonavoje).

Puikias debiutines rungtynes Jonavos klube sužaidė Justas Furmanavičius. Puolėjas į KTU krepšį įmėtė 18 taškų (6/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/6 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Sintek-Jonava“ penktadienio rungtynėse jau antrojo kėlinio pradžioje susikrovė 7 taškų pranašumą (23:16). Du svečių tritaškiai leido lengviau kvėpuoti KTU ekipai (22:24), tačiau puolimo apsukas padidinę šeimininkai jau pirmosios mačo dalies pabaigoje susikrovė dviženklį pranašumą (40:27). Po dviejų kėlinių Jonavos klubas pirmavo dviženkliu skirtumu – 45:33.

Po didžiosios pertraukos kauniečiai bandė kibti „Sintek-Jonavai“ į atlapus ir trečiajame kėlinyje sumažino savo atsilikimą iki vienženklio, o prieš lemiamą ketvirtį atsiliko devyniais taškais – 63:54. Tiesa, jonaviečiai nebuvo linkę trečią kartą sezone pralaimėti KTU – puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinį Jonavos krepšininkai šventė įtikinamą pergalę – 91:73.

Jonavos „Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 20 taškų, Jalenas Bradley 19, Justas Furmanavičius 18, Justas Vazalis 14, Augustinas Jankaitis 7, Martynas Pacevičius 6, Ernestas Serkevičius 5, Šarūnas Dambarauskas 2, Rytis Juknevičius, Rimantas Daunys, Justinas Ramanauskas ir Grantas Vasiliauskas taškų nepelnė.

Kauno KTU: Matas Ragauskas 21 taškas, Karolis Sapiega 15, Matas Edgaras Staniukaitis 10.