Antroje rungtynių dalyje varžovus paleidę jonaviečiai pralaimėjo Kaune - Jonava Basketball Club
Antroje rungtynių dalyje varžovus paleidę jonaviečiai pralaimėjo Kaune
2019 Sau 26
Pralaimėjimą pirmose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) antrojo reguliariojo sezono etapo rungtynės patyrė Jonavos „Sintek-Jonava“ (9-20) klubas išvykoje 71:88 (18:23, 22:21, 21:27, 10:17) turėjęs pripažinti Kauno „Žalgirio-2“ (15-15) pranašumą.

Jonaviečiai antrojo reguliariojo sezono etapo antroje komandų grupėje užima priešpaskutinę vietą.

Žalgiriečiai pirmavo beveik visą pirmą dalį, o antrojo kėlinio metu buvo nutolę 9 taškais (39:30). Tiesa, tuomet Rimanto Grigo auklėtiniai spurtavo 10:0 ir išsiveržė į priekį (40:39). Šeimininkai prieš didžiąją pertrauką susigrąžino pranašumą (44:40).

Trečiojo kėlinio metu rungtynėse įvyko lūžis ir Manto Šerniaus treniruojama ekipa išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (71:61). Lemiamo ketvirčio metu „Sintek-Jonavos“ deficitas augo ir pergalę iškovojo Kauno klubas (88:71).

Jonavos „Sintek-Jonava“: Jalen Bradley 18 taškų, Ernestas Serkevičius 13, Augustinas Jankaitis ir Grantas Vasiliauskas po 10, Martynas Pacevičius 9, Martynas Linkevičius 8, Justas Vazalis 3, Rimantas Daunys, Šarūnas Dambrauskas ir Rytis Juknevičius taškų nepelnė.

Kauno „Žalgiris-2“: Lukas Uleckas 20 taškų, Erikas Venskus 18.