Žvilgsnis į būsimus „Sintek-Jonava“ savaitgalio varžovus su treneriu O.Buharalliu - Jonava Basketball Club
Žvilgsnis į būsimus „Sintek-Jonava“ savaitgalio varžovus su treneriu O.Buharalliu
Žvilgsnis į būsimus „Sintek-Jonava“ savaitgalio varžovus su treneriu O.Buharalliu
2018 Spl 26
Jonavos „Sintek-Jonavos“ ekipa šiandien pradės naujojo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitgalio kovas. Jonaviečiai šįvakar namuose priims „Mažeikių“ ekipą, o šeštadienį Tauragėje kovos su vietos „Taurage“.

Artėjant naujiems iššūkiams NKL čempionate, apie būsimų varžovų žaidimą įspūdžiais su tinklalapiu „bcjonava.lt“ dalijosi „Sintek-Jonava“ trenerių štabo narys Omeras Buharallis.

„Pirmasis varžovas – „Mažeikiai“ turi tris amerikiečius žaidėjus sudėtyje bei ribotą rotaciją. Du įžaidėjai yra amerikiečiai, o vienas iš jų žaidžia trečiuoju numeriu. Quintonas Campbellas atakas gali užbaigti keliais skirtingais būdais. Be to, „Mažeikių“ klubas turi gerai baudos aikštelėje žaidžiančius krepšininkus“, – pirmųjų savaitgalio varžovų sudėties ypatumus vardino O.Buharallis.  

„Mažeikių“ ekipa turnyre yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau nei Jonavos klubas bei turi lygiai taip pat pergalių kaip ir jonaviečiai – dvi. Arvydo Straupio auklėtiniai šiam sezone įveikė „Tauragės“ ekipą ir „Gargždus“.

Mažeikiškių gretose rezultatyviausiai rungtyniauja Haroldas Saprykinas, renkantis po 16,4 taško. Jam geriausiai talkina Calebas Davisas, pelnantis po 13,6 taško ir atliekantis po 4 rezultatyvius perdavimus, bei po 10,6 taško įmetantis veteranas Darius Griškėnas.

„Stipriausi varžovų žaidimo aspektai yra trys: pikenrolo deriniai, amerikiečių indėlis bei komandos snaiperio – Haroldo Saprykino žaidimas. Kaskart, kai kiti „Mažeikių“ žaidėjai žaidžia pikenrolą, H. Saprykinas, gavęs kamuolį, gali nubausti metimais iš distancijos. Kitas dalykas, varžovai gerai įmeta kamuolius į baudos aikštelę savo žaidėjams. Jeigu sustabdysime šiuos du dalykus, galime laimėti rungtynes. Jeigu ne, mūsų lauks labai sunki dvikova“, – aiškino O.Buharallis.

Šeštadienį Jonavos „Sintek-Jonava“ ekipa Tauragėje susitiks su vietos „Taurage“. Vienas Jonavos klubo trenerių štabo nariu teigė, jog tauragiškiai demonstruoja gerai sustyguotą komandinį žaidimą.

„Tauragės komanda galbūt nežaidžia taip gerai varžovų baudos aikštelėje kaip „Mažeikiai“, bet tauragiškiai demonstruoja gerą komandinį žaidimą. Su jais žaisime išvykos rungtynes, o visos išvykos yra sunkios. Nors ir turime daug traumuotų žaidėjų, tačiau mače su Vilniaus „Perlu“ gerai sužaidėme varžovų baudos aikštelėje. To mums reiks ir šiuose artėjančiuose dvejuose susitikimuose“, – teigė treneris.