Didžiulę varžovų persvarą tirpdžiusi „Sintek-Jonava“ namuose nusileido „Sūduvai-Mantingai“ - Jonava Basketball Club
2018 Spl 06
Pralaimėjimą antrose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse patyrė Jonavos „Sintek-Jonava“ (1-1) namuose 84:91 (12:21, 18:27, 20:17, 34:26) nusileidusi Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (1-1) klubui.

Jonaviečiai neužtikrinai pradėjo rungtynes ir po nesėkmingo pirmojo kėlinio atsiliko 9 taškais (12:21). Antrajame ketvirtyje Troy‘aus Franklino vedami šeimininkai mažino varžovų persvarą (24:28), tačiau marijampoliečiai atsakė spurtu 17:0 ir po pirmosios mačo dalies kontroliavo situaciją (48:30).

Trečiajame ketvirtyje komandos žaidė lygų krepšinį, o lemiamo kėlinio metu Murato Didino auklėtiniai turėjo 25 taškų deficitą (53:78).

Iniciatyvos Jonavos klubo gretose ėmėsi komandos peržiūroje dalyvaujantis amerikietis Devaunta Thomasas, kurio pastangų dėka „Sintek-Jonava“, likus žaisti pusantros minutės, atsiliko 8 taškų skirtumu (77:85).

Priartėję jonaviečiai, didesnės intrigos sukurti nespėjo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą 7 taškų skirtumu (84:91).

Jonavos „Sintek-Jonava“: Devaunta Thomas 21 taškas, Troy‘us Franklinas 19, Justas Vazalis 10, Juozas Ramanauskas 9, Augustinas Jankaitis ir Rimantas Daunys po 8, Rytis Juknevičius 6, Ernestas Serkevičius 3, Justinas Ramanauskas, Tadas Sebežiovas ir Šarūnas Dambrauskas taškų nepelnė.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 18 taškų, Justinas Jogminas 14, Žygimantas Šimonis ir Tautvydas Kliučinykas po 13, Edvinas Jezukevičius ir Ignas Daukšys po 12.