Antrajame kėlinyje varžovus paleidę jonaviečiai namuose pralaimėjo „Vyčiui“ - Jonava Basketball Club
Antrajame kėlinyje varžovus paleidę jonaviečiai namuose pralaimėjo „Vyčiui“
2018 Kov 27
Antrąjį pralaimėjimą „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio serijoje patyrė „Jonavos“ klubas namuose 87:104 (23:26, 8:27, 27:24, 29:24) nusileidęs Šakių „Vyčiui“.

Serijoje iki trijų pergalių jonaviečiai jau atsilieka 0:2. Trečiosios serijos rungtynėse Šakiuose vyks ketvirtadienį.

Rungtynės prasidėjo geresniu svečių, kurie greitai susikrovė 7 taškų pranašumą (5:12), žaidimu. Luko Grabausko ir Justo Vazalio vedami jonaviečiai sugebėjo priartėti prie varžovų (22:23), kurie po pirmojo kėlinio turėjo 3 taškų persvarą (23:26).

Antrojo kėlinio metu šeimininkų krepšininkai krito į žaidimo duobę. Puolime atsakymų neradusi „Jonava“ pralaimėjo rungtynių atkarpą 2:17 ir „Vytis“ po dviejų kėlinių jau turėjo solidų pranašumą (31:53).

Po didžiosios pertraukos jonaviečiai buvo kiek priartėję (43:53), tačiau puolime nestrigę „Vyčio“ krepšininkai po trijų kėlinių grįžo prie saugios persvaros (58:77).

Lemiamo ketvirčio metu „Vytis“ susikrovė 25 taškų persvarą (65:90). Skirtumui tarp komandų išaugus „Jonava“ dar pakovojo dėl mažesniu taškų skirtumu pralaimėtos dvikovos (87:104).

„Jonava“: Dovydas Redikas 22 taškai, Lukas Grabauskas 17, Justas Vazalis 16, Bryton Hobbs 15, Ebuka Anyaorah 6, Martynas Pacevičius 5, Antanas Montrimavičius 4, Šarūnas Dambrauskas 2, Karolis Šarukas ir Tomas Miškinis taškų nepelnė, Heng Yu nerungtyniavo.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 27 taškai, Paulius Beliavičius 22, Edvinas Jezukevičius 14.