Ketvirtfinalio starte – „Jonavos“ klubo pralaimėjimas Šakiuose - Jonava Basketball Club
Ketvirtfinalio starte – „Jonavos“ klubo pralaimėjimas Šakiuose
2018 Kov 24
Pralaimėjimu „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio seriją pradėjo „Jonavos“ krepšininkai išvykoje 62:97 (12:28, 17:21, 14:30, 19:18) nepasipriešinę Šakių „Vyčiui“.

Serijoje iki trijų pergalių Šakių klubas išsiveržė rezultatu 1:0. Antrosios serijos rungtynės vyks antradienį Jonavoje.

Rungtynes „Vytis“ pradėjo didžiulėmis apsukomis ir jau įpusėjus kėliniui turėjo užtikrintą pranašumą (2:18). Jonaviečiai po minutės pertraukėlės sugebėjo kiek atsitiesti (11:22), tačiau po pirmojo kėlinio ekipas jau skyrė 16 taškų (12:28).

Antrojo kėlinio metu skirtumas tarp komandų taip smarkiai nebeaugo, tačiau antrojo ketvirčio finiše „Vytis“ pasiekė 20 taškų pranašumą (29:49).

Antroji rungtynių dalis intrigos į rungtynes neįnešė. Trečiojo kėlinio metu „Vytis“ pasiekė 30 taškų persvaros ribą (33:64), o per likusį rungtynių laiką šeimininkai sutvarkė likusius formalumus ir laimėjo dvikovą.

„Jonava“: Lukas Grabauskas 16 taškų, Justas Vazalis 14, Dovydas Redikas 8, Šarūnas Dambrauskas 6, Ebuka Ayaorah 5, Bryton Hobbs ir Antanas Montrimavičius po 4, Karolis Šarukas 3, Martynas Pacevičius 2, Tomas Miškinis ir Heng Yu taškų nepelnė.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 18 taškų, Aurelijus Pukelis 15, Paulius Beliavičius 13.