„Jonavos“ krepšininkai trečiąjį kartą palaužė „Telšius“ ir žengė į NKL ketvirtfinalį - Jonava Basketball Club
2018 Kov 20
„Jonavos“ krepšininkai žengė į „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalį. Ketvirtose aštuntfinalio serijos rungtynėse jonaviečiai 83:79 (17:15, 29:23, 19:21, 18:20) palaužė „Telšių“ ekipą ir laimėjo seriją rezultatu 3:1.

Čempionato ketvirtfinalio serijoje „Jonavos“ ekipa kovos su tiesioginiu būdu į ketvirtfinalį po reguliariojo sezono patekusia Šakių „Vyčio“ ekipa. Serija vyks iki trijų pergalių.

Rungtynės prasidėjo permainingai. Po pirmojo kėlinio trapiu skirtumu pirmavę jonaviečiai (17:15) po svečių spurto 6:0 jau buvo besivejančių vaidmenyje (17:18). Antrajame ketvirtyje šeimininkai susikrovė 6 taškų persvarą (31:25), nors svečiai atsakė dvitaškiu (31:27), jonaviečiai šu ir po pirmosios mačo dalies susikrovė 8 taškų pranašumą (46:38).

Pakiliai po didžiosios pertraukos rungtyniavę Nerijaus Zabarausko auklėtiniai spėjo susikrauti solidų pranašumą (61:48). Bendromis pastangomis telšiškiai sėkmingai mažino atsilikimą ir prieš lemiamą kėlinį ekipas skyrė tik 6 taškai (65:59).

„Jonavos“ klubo persvarai grėsmė iškilo ketvirtojo kėlinio finiše „Telšiams“ priartėjus (73:72). Komandos įsivėlė į nervingą krepšinį, o pradėjus tiksėti paskutinei mačo minutei vieno taško skirtumas išliko (78:77). Netrukus Ebuka Anyaorah išprovokavo varžovo pražangą ir pataikė abu baudų metimus (80:77). „Telšiams“ prametus tritaškį, šeimininkai atsikovojo kamuolį ir oponento nuobaudą išprovokavęs Justas Vazalis pataikė vieną baudos metimą (81:77). Per likusį laiką pergalė iš šeimininkų rankų neišslydo.

„Jonava“: Bryton Hobbs 17 taškų (7 rez. perd.), Ebuka Anyaorah 14, Martynas Pacevičius (8 atk. kam.) ir Dovydas Redikas po 13, Justas Vazalis 11, Antanas Montrimavičius 10, Lukas Grabauskas 5, Tomas Miškinis ir Karolis Šarukas taškų nepelnė, Šarūnas Dambrauskas ir Heng Yu nerungtyniavo.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 19 taškų, Deividas Keburys 17, Kajus Okmanas 16.