Trečiose NKL aštuntfinalio rungtynėse „Jonava“ po dramatiškos kovos pralaimėjo Telšiuose - Jonava Basketball Club
2018 Kov 17
Pirmąjį pralaimėjimą „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijoje patyrė „Jonavos“ krepšininkai išvykoje 77:79 (17:23, 19:16, 21:14, 20:26) nusileidę „Telšių“ ekipai.

Serijoje iki trijų pergalių jonaviečiai pirmauja rezultatu 2:1. Ketvirtosios serijos rungtynės vyks antradienį Jonavoje.

Atkakliai susiklosčiusių rungtynių pirmoje dalyje „Telšiai“ kontroliavo situaciją, tačiau „Jonava“ antrojo kėlinio pabaigoje sumažino savo atsilikimą (36:39) ir įdomiausiai įvykiai persikėlė į ketvirtąjį kėlinį.

Lemiamo ketvirčio metu po Ebuka Anyaorah dvitaškio jonaviečiai turėjo 3 taškų persvarą (63:60). Į tai „Telšiai“ atsakė spurtu 9:0 ir grėsmingai nutolo (63:69). Jonaviečiai nenuleido rankų ir po E.Anyaorah tritaškio bei Brytono Hobbso baudų metimų išsiveržė į priekį (71:70).

Po šio momento aikštėje įsivyravo atkakli kova. Po Martyno Pacevičiaus dėjimo „Jonava“ pirmavo (76:75). Netrukus „Telšiai“ atsakė Mindaugo Norkaus dvitaškiu su pražanga (76:78). B. Hobbsui suklydus puolime, jonaviečiai sugebėjo apsiginti ir išprovokuoti pražangą. Tiesa, M. Pacevičius pataikė tik vieną baudos metimą (77:78).

Jonaviečius spaudė laikas, kuris vertė taikyti pražangų taktiką. Prie baudų metimo linijos stojęs M. Norkus pataikė vieną baudos metimą (77:79). Per likusias keturias sekundes „Jonavą“ išgelbėti bandė B. Hobbsas, tačiau desperatiškas amerikiečio tritaškis tikslo nepasiekė.

„Jonava“: Bryton Hobbs 21 taškas.

„Telšiai“: Deividas Keburys 17 taškų, Mindaugas Norkus 16.