„Jonavos“ ekipa žais draugiškas rungtynes su brolių Ballų atstovaujamu „Vytautu“ - Jonava Basketball Club
„Jonavos“ ekipa žais draugiškas rungtynes su brolių Ballų atstovaujamu „Vytautu“
„Jonavos“ ekipa žais draugiškas rungtynes su brolių Ballų atstovaujamu „Vytautu“
2018 Sau 06
Vakar apie pasitraukimą iš Baltijos krepšinio lygos (BBL) pranešęs Prienų-Birštono „Vytauto“ klubas paskelbė apie artimiausiu metu rengiamo „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiško turnyro rungtynių seriją. Vieną iš susitikimų Prienų klubas sužais ir su „Jonavos“ ekipa.

„Nusprendėme surengti rungtynes su Lietuvos komandomis, kuriose žaidžia perspektyviausi Lietuvos krepšininkai, turintys dideles galimybes žaisti aukščiausiame lygyje. „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių cikle ne tik debiutuos komandos naujokai LiAngelo ir LaMelo Ballai, bet tai bus puiki proga talentingiausiems Lietuvos klubų žaidėjams pasirodyti prieš visą pasaulį”, – teigiama „Vytauto“ pranešime žiniasklaidos priemonėms.

Sausio 28 dieną vyksiančiose rungtynėse Prienuose „Jonavos“ klubas išmėgins jėgas su broliais LaMelo ir LiAngelo pasipildžiusia „Vytauto“ ekipa. Rungtynės bus transliuojamos visam pasauliui socialiniame tinkle „Facebook“. Mačai bus pasiekiami ir JAV auditorijai, kuri juos galės stebėti per „Facebook Watch“ platformą, o visame likusiame pasaulyje juos bus galima žiūrėti per „Ballislife HS Basketball Weekly Showcase show“ puslapį. Planuojama, kad šių draugiškų rungtynių auditorija sieks milijoninės auditorijos skaičius visame pasaulyje.

Visas „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių tvarkaraštis:

Sausio 9d. 20.30 val.: „Vytautas“ – Kauno „Žalgiris-2“
Sausio 15d. 20.30 val.: „Vytautas“ – Vilniaus „Lietuvos-rytas-2“
Sausio 17d. 21.00 val.: „Vytautas“ – Šakių „Vytis“
Sausio 23d. 21.00 val.: „Vytautas“ – Alytaus „Dzūkija“
Sausio 28d. 21.00 val.: „Vytautas“ – Jonavos „Jonava“