„Omegos“ ekipai nepasipriešinusi „Jonava-2“ pralaimėjo namuose - Jonava Basketball Club
„Omegos“ ekipai nepasipriešinusi „Jonava-2“ pralaimėjo namuose
2018 Sau 06
Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionato „A“ diviziono kovose patyrė „Jonavos-2“ (1-16) krepšininkai namuose 49:95 (13:16, 16:24, 9:26, 11:29) nepasipriešinę Kauno raj. „Omegos“ (11-4) ekipai.

Jonaviečiai rimčiau varžovams pasipriešino tik pirmojo kėlinio metu, kuriame šeimininkai turėjo keturių taškų pranašumą (12:8). Ketvirtį geriau užbaigę svečiai įsibėgėjo antrajame kėlinyje, po kurio jau turėjo dviženklę persvarą (29:40).

Antroje rungtynių dalyje „Omegos“ ekipa tiesiog dominavo aikštelėje ir šventė pergalę 46 taškų skirtumu.

„Jonava-2“: Šarūnas Reinartas 20 taškų, Elvis Juozaitis ir Edvinas Neimontas po 7, Vidmantas Varnelis 6, Rokas Kubilius 3, Matas Zvicevičius, Marius Kazlauskas ir Matas Baniulis po 2, Lukas Armonas taškų nepelnė.

„Omega“: Rokas Pocius 19 taškų, Gytis Brazauskas ir Steponas Markus po 13.