NKL finalo ketvertas - Jonavoje! - Jonava Basketball Club
NKL finalo ketvertas - Jonavoje!
NKL finalo ketvertas - Jonavoje!
2017 Grd 20
Stipriausia Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) komanda paaiškės naujojoje Jonavos sporto arenoje. Čia kitų metų balandžio 13-14 dienomis vyks lygos finalo ketverto varžybos.

Du tūkstančius žiūrovų talpinanti Jonavos arena yra viena moderniausių lygoje. Ją jau spėjo pamėgti ir krepšininkai, ir žiūrovai – pagal lankomumą Jonavos krepšinio klubas lygoje užima antrąją vietą.

„Man labai džiugu pranešti, kad NKL finalo ketvertas įvyks Jonavoje, – sakė Jonavos rajono meras Eugenijus Sabutis. – Kviečius visus sirgalius, kurių komandos bus finalo ketverte, atvykti į Jonavą. Būtų džiugu, kad ir „Jonavos“ komanda žaistų finalo ketverte, bet net jeigu to ir nebus, tikrai visus kviečiu atvažiuoti į Jonavą ir įvertinti mūsų areną.“

Naujutėlė Jonavos arena jau turi ir savo pirmąjį apdovanojimą. Gruodį Vilniuje vykusiuose Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose Jonavos arenai buvo įteiktas metų sporto infrastruktūros objekto prizas.

„Labai džiugu, kad buvome įvertinti ir pastebėti, o man, kaip Jonavos gyventojui ir patriotui, labiausiai džiugu, kad ši arena nestovi tuščia, kad sutraukia minią žmonių, įvairius renginius. Mes čia leidžiame ateiti visiems, svarbiausia, kad ji būtų gyva“, – sakė meras.


NKL finalo ketverto varžybos bus rengiamos po metų pertraukos. Praėjusį sezoną čempionai paaiškėjo po septynerių rungtynių serijos, tačiau vasarą lygos vadovybę sudarantys klubai nusprendė sugrįžti prie finalo ketverto formato. Šis formatas patvirtintas trims sezonams.

Mezon NKL čempionų titulą gina Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda, kuri čempione tapo ir 2016 metais.

Marijampoliečiai šiuo metu Mezon NKL turnyrinėje lentelėje žengia trečioje vietoje (17 pergalių, 5 pralaimėjimai), į priekį praleisdami „Šilutės“ (17-5) ir Šakių „Vyčio“ (19-3) komandas. Finalo ketverto šeimininkė, „Jonavos“ komanda, po 22 turų yra iškovojusi 11 pergalių ir užima septintąją vietą.

Finalo ketverto žiūrovų tradiciškai lauks gausybė pramogų ir rėmėjų žaidimų.

Nklyga.lt


Video

https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=jhJdgdiJIiE