„Jonavos“ krepšininkai pasiekė saldų revanšą prieš jaunuosius žalgiriečius - Jonava Basketball Club
„Jonavos“ krepšininkai pasiekė saldų revanšą prieš jaunuosius žalgiriečius
2017 Grd 02
Trečiąją pergalę iš eilės „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate iškovojo „Jonavos“ (9-9) klubas išvykoje 83:72 (14:15, 26:20, 28:10, 27:15) įveikęs Kauno „Žalgirio“ (9-9) dublerių krepšininkus.

Įveikdami jaunuosius žalgiriečius jonaviečiai ne tik atsirevanšavo už skaudžią nesėkmę Jonavoje pirmose sezono rungtynėse (63:64), bet ir aplenkė Kauno ekipą NKL turnyro lentelėje.

Netrukus pateiksime daugiau informacijos

Po lygios rungtynių pradžios Kauno „Žalgirio“ dubleriai pirmieji pabandė susikurti ryškesnį pranašumą (9:14). Martynas Pacevičius ir Johnas Brisco kėlinio pabaigoje stabilizavo situaciją (14:15). Antrajame kėlinyje „Jonava“ spurtavo 8:0 bei aitrūko (27:19). Nors šeimininkams ketvirčio metu buvo pavykę grėsmingai priartėti (35:33), „Jonava“ išlaikė persvarą iki pirmosios mačo dalies pabaigos (40:35).

Svečiai surengė dar vieną spurtą trečiojo kėlinio pradžioje ryškiai padidinę persvarą (52:40). „Jonava“ nemažino apsukų ir paaugino savo persvarą trečiojo kėlinio pabaigoje iki triuškinamos (68:45). Ketvirtasis rungtynių ketvirtis tebuvo formalumas, o jo metu jauniesiems žalgiriečiams pavyko dvigubai sumažinti savo atsilikimą galutiniame susitikimo rezultate (83:72).

„Jonava“: Ebuka Anyaorah 22 taškai, Lukas Grabauksas 20, Martynas Pacevičius 12, Mykolas Dieninis 10, Karolis Šarukas 8, John Brisco 6, Tomas Miškinis 4, Šarūnas Dambrauskas nerungtyniavo.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 20 taškų.