Savaitgalio rungtynėse RKL čempionate „Jonavos-2“ ekipa patyrė dvi nesėkmes - Jonava Basketball Club
Savaitgalio rungtynėse RKL čempionate „Jonavos-2“ ekipa patyrė dvi nesėkmes
2017 Lap 18
Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionato „A“ diviziono kovose penktadienį ir šeštadienį du pralaimėjimus patyrė Arūno Kačenausko vadovaujama „Jonavos-2“ (0-8) ekipa.

Penktadienį jonaviečiai žaidė rungtynes išvykoje su Kauno rajono „Omegos“ klubu. Rungtynes šeimininkai laimėjo rezultatu 84:71 (26:20, 23:9, 18:22, 17:23).

Jonaviečių planus apie pirmąją pergalę susitikime sujaukė itin prastai sužaistas antrasis rungtynių kėlinys, kuriame svečiai sukrapštė 6 taškus. Po dviejų ketvirčių šeimininkai pirmavo 49:29 ir atkurti intrigos antrojo susitikimo dalyje „Jonavai-2“ nepavyko.

„Jonava-2“: Nojus Pankratjevas 14 taškų, Vidmantas Varnelis 11, Šarūnas Reinartas 10, Edvinas Neimontas 9, Marius Kazlauskas ir Rokas Kubilius po 6, Matas Zvicevičius 5, Osvaldas Brazdžionis 4, Lukas Armonas ir Elvis Juozaitis po 3, Matas Baniulis taškų nepelnė.

„Omega“: Robertas Bitinas 16 taškų, Vaidas Bendikas 15, Eduard Rogačiov ir Henrikas Šliogeris po 11.

Šeštadienio rungtynėse „Jonavos-2“ klubas namuose susitiko su „Akmenės“ komanda, kuriai buvo nusileista 63:94 (19:22, 18:23, 13:27, 13:22).

Po pirmosios rungtynių dalies jonaviečiai dar laikėsi kovoje, atsilikę 8 taškų skirtumu (37:45). Trečiajame ketvirtyje svečiai spurtavo 15:2 ir po trijų kėlinių jau turėjo solidžią persvarą (50:72). Ketvirtajame kėlinyje rungtynių nugalėtojas abejonių nekėlė.

„Jonava-2“: Šarūnas Reinartas 15 taškų, Osvaldas Brazdžionis 11, Edvinas Neimontas, Vidmantas Varnelis ir Nojus Pankratjevas po 9, Rokas Kubilius ir Marius Kazlauskas po 4, Matas Baniulis 2, Matas Zvicevičius taškų nepelnė, Lukas Armonas nerungtyniavo.

„Akmenė“: Mantas Košelis 19 taškų, Justas Janulis 15.