Ukmergėje - šeimininkų pamoka „Jonavos-2“ krepšininkams - Jonava Basketball Club
Ukmergėje - šeimininkų pamoka „Jonavos-2“ krepšininkams
2017 Lap 11
Šeštąjį pralaimėjimą Regionų krepšinio lygoje (RKL) patyrė „Jonavos-2“ (0-6) klubas išvykoje 42:96 (2:26, 12:20, 14:29, 14:22) neprilygęs Ukmergės „Olimpo“ (3-3) krepšininkams.

Šeimininkui jonaviečius pasiuntė į nokdauną rungtynių pradžioje – „Jonava-2“ per pirmąjį kėlinį surinko tik du taškus ir pralaimėjo pirmąją dešimties minučių atkarpą – 2:26. Nors kituose kėliniuose Arūno Kačenausko ekipos puolimas kiek atkuto, sustabdyti įsibėgėjusių varžovų nepavyko.

„Jonava-2“: Rokas Kubilius 12 taškų, Nojus Pankratjevas 9, Elvis Juozaitis 7, Edvinas Neimontas ir Matas Baniulis po 4, Lukas Armonas, Marius Kazlauskas ir Vidmantas Varnelis po 2, Osvaldas Brazdžionas ir Matas Zvicevičius taškų nepelnė.

„Olimpas“: Rokas Janickas 25 taškai, Tauras Ulevičius 14.