„Jonavos“ krepšininkai grįžo į pergalių kelią įveikdami „Erelius“ - Jonava Basketball Club
„Jonavos“ krepšininkai grįžo į pergalių kelią įveikdami „Erelius“
2017 Lap 11
Šeštadienį Jonavoje vykusiose „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse pergalę 76:72 (17:13, 18:17, 23:17, 18:25) iškovojo „Jonavos“ (5-7) ekipa įveikdama Mažeikių „Erelius“ (4-8).

Ši Nerijaus Zabarausko auklėtinių pergalė nutraukė keturių iš eilės klubo nesėkmių seriją NKL čempionate.

Pirmojo kėlinio pabaigoje 7:0 spurtavę šeimininkai rungtynėse pirmieji susikrovė didesnį pranašumą (17:9). Po pirmojo kėlinio buvusią keturių taškų persvarą jonaviečiai iki didžiosios pertraukos paaugino dar vienu tašku (35:30).

Po didžiosios pertraukos „Jonavos“ klubas įjungė aukštesnę pavarą puolime ir ketvirtojo kėlinio metu po šešių Karolio Šaruko taškų turėjo rekordinę persvarą (64:49). Tiesa, „Ereliai“ ginklų nesudėjo ir per likusias 5 minutes sugebėjo išlyginti rezultatą (67:67). Laiku atsigavę po netikėto varžovų spurto, „Jonavos“ krepšininkai prabilo puolime bei susitikimą užbaigė įtvirtindami pergalę (76:72).

„Jonava“: Ebuka Anyaorah 21 taškas, Karolis Šarukas 18, Justas Vazalis 16, Antanas Montrimavičius 10, Martynas Pacevičius 6, Lukas Grabauskas 3, Tomas Miškinis 2, Raimundas Žuklevičius ir Mykolas Dieninis taškų nepelnė, Mintautas Bulanovas nerungtyniavo.

„Ereliai“: Ignas Razutis 16 taškų, Aurimas Urbonas 13.