Fantastiškas 16-mečio N.Pankratjevo pasirodymas neišgelbėjo „Jonavos-2“ nuo pralaimėjimo - Jonava Basketball Club
2017 Lap 10
Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionato rungtynėse Jonavoje pralaimėjimą patyrė „Jonavos-2“ (0-5) krepšininkai 70:78 (19:25, 22:22, 17:21, 12:10) nusileidę Kauno „LSU-Atleto“ (2-3) ekipai.

Jonaviečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo fantastiškas 16-mečio Nojaus Pankratjevo žaidimas. Jaunuolis rungtynėse surinko 27 taškus (9/19 metimų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Jonavos-2“ ekipa geriau pradėjo dvikovą ir pabėgo į priekį 7 taškų skirtumu (17:10). Tiesa, pirmąjį kėlinį svečiai užbaigė spurtu 15:2 ir išsiveržė į priekį (19:25). Antrajame kėlinyje kauniečiai buvo pabėgę trylikos taškų skirtumu (34:47), bet šeimininkams iki didžiosios pertraukos pavyko stabilizuoti situaciją (41:47).

Nors po trečiojo kėlinio „LSU-Atletas“ vėl turėjo dviženklį pranašumą (58:68), jonaviečiai nenuleido rankų ir vijosi varžovus. Po N. Panktrajevo tritaškio ekipas skyrė trys taškai (68:71). Tiesa, likusį rungtynių laiką tiksliau sužaidė „LSU-Atletas“, kuris ir šventė pergalę.

„Jonava-2“: N. Pankratjevas 27 taškai, Šarūnas Reinartas 10, Marius Kazlauskas ir Matas Zvicevičius po 8, Vidmantas Varnelis 6, Elvis Juozaitis 5, Lukas Armonas 3, Edvinas Neimontas 2, Matas Baniulis 1, Osvaldas Brazdžionis ir Rokas Kubilius taškų nepelnė.

„LSU-Atletas“: Žygimantas Jocys 18 taškų, Dovydas Šemeklis 15.