Varžovų lyderių tandemo nesustabdžiusi „Jonava“ pralaimėjo Šakiuose - Jonava Basketball Club
Varžovų lyderių tandemo nesustabdžiusi „Jonava“ pralaimėjo Šakiuose
2017 Lap 10
Penktadienį sužaistose „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse pralaimėjimą patyrė „Jonavos“ (4-7) krepšininkai 68:84 (15:23, 14:26, 19:17, 20:18) Šakiuose nusileidę vietos „Vyčiui“ (9-1).

Tai buvo ketvirtoji iš eilės „Jonavos“ klubo nesėkmė NKL čempionate. Pralaimėjimų seriją jonaviečiai bandys nutraukti rytoj rungtynėse namuose su Mažeikių „Erelių“ klubu.

Jonaviečiams sunkiai nesėkmingai susiklostė pirmoji rungtynių dalis, kurioje 10:0 spurtavę „Vyčio“ krepšininkai antrajame kėlinyje jau turėjo dviženklį pranašumą (15:28). Iki didžiosios pertraukos šeimininkai nemažino apsukų ir savo persvarą tik didino (29:49).

Antroje susitikimo dalyje „Jonava“ demonstravo kovingumo apraiškas ir po Raimundo Žuklevičiaus tritaškio kiek priartėjo prieš „Vyčio (48:63). Tiesa, vėliau R.Žuklevičius buvo nubaustas dviem nesportinėmis pražangomis, o Šakių klubo žaidėjai išlaikė saugų atstumą nuo svečių iki rungtynių pabaigos.

„Jonava“: Ebuka Anyaorah 18 taškų, Martynas Pacevičius 13, Tomas Miškinis 9, Mykolas Dieninis 7, Lukas Grabauskas 6, Justas Vazalis 5, Karolis Šarukas 4, Raimundas Žuklevičius ir Antanas Montrimavičius po 3, Mintautas Bulanovas taškų nepelnė.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius 31 taškas, Gytis Radzevičius 22.