J. Vazalis: „Noro turime, tačiau privalome būti agresyvesniais“ - Jonava Basketball Club
J. Vazalis: „Noro turime, tačiau privalome būti agresyvesniais“
J. Vazalis: „Noro turime, tačiau privalome būti agresyvesniais“
2017 Lap 09
„Jonavos“ krepšininkų sezonas „Mezon“ Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) toliau primena amerikietiškuosius kalnelius. Sezoną pradėję trimis nesėkmėmis, jonaviečiai iškovojo keturias iš eilės pergales. Tiesa, pakilią atkarpą pakeitė dar viena trijų pralaimėjimų serija.

Šį savaitgalį „Jonavos“ klubas į pergalių kelią bandys sugrįžti dvikovose išvykoje su Šakių „Vyčio“ ir rungtynėse namuose su Mažeikių „Erelių“ ekipomis. Apie pastarąjį komandos žaidimą bei laukiančius išbandymus su tinklalapiu „jsk.lt“ bendravo jonaviečių gynėjas Justas Vazalis.

- Jonavos“ komandai praėjusį savaitgalį nepavyko iškovoti pergalių NKL čempionate. Ko pritrūko iki pergalių?

- Manau, pralaimėjimų priežastys paprastos – netinkamas mūsų požiūris į dvikovas, atsidavimo, koncentracijos stoka. Trūko agresijos. Noro turime, tačiau privalome būti geresniais ir tvirti kaip vienas kumštis, o ne bandyti laimėti pavieniais veiksmais.  

- Ką dabar svarbiausia pagerinti treniruočių metu prieš artėjančius susitikimus?

- Žiūrime vaizdo peržiūras ir, visų pirma, analizuojame savo žaidime. Matome didžiules spragas tiek gynyboje, tiek puolime. Treniruotėse stengiamės tobulinti komandinius veiksmus abejose aikštės pusėse.

- Sezoną pradėjai su prastesniu tritaškių pataikymu, bet pastaruoju metu atsigauni. Ar ir pats jauti, kad metimas pamažėle grįžta?

- Dėl savo metimo esu ramus, tiesiog turiu išnaudoti progas, kurias sukuriu pats ar komandos draugai. Tikiuosi, kad jau šį savaitgalį pavyks realizuoti daugiau tokių progų.

- Savaitgalį laukia dvikovos su Šakių „Vyčio“ ir Mažeikių „Erelių“ ekipomis. Ką gali pasakyti apie varžovų ekipas?

- Šakių klubas šį sezoną atrodo labai solidžiai. Treneris iš komandos išsireikalavo maksimalią koncentraciją, o jie jam atsidėkoja aikštėje su kaupu. Mažeikių ekipa net neabejoju, kad artimiausiu metu pagaus savo žaidimo ritmą. „Ereliai“ turi subūrę stiprią sudėtį, ypatingai gynėjų grandyje. Mūsų laukia dvi sunkios rungtynės.

- Kaip reikės žaisti norint iškovoti pergales?

- Jokiais būdais neturime leisti varžovams primesti savo žaidimo. Reikia būti susikoncentravusiems visas 40 minučių. Žinoma, reikia pataikyti savo metimus bei išnaudoti greitąjį puolimą.