Rungtynių pabaigoje dviženklę varžovų persvarą tirpdžiusiems jonaviečiams pritrūko tikslumo - Jonava Basketball Club
2017 Lap 03
Nesėkmę „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse Telšiuose patyrė „Jonavos“ (4-5) ekipa 62:69 (21:19, 10:21, 12:17, 19:12) nusileidusi vietos „Telšiams“ (6-3).

„Jonavos“ krepšininkai rungtynes pradėjo iškart išsiverždami į priekį, o po pirmojo kėlinio, kuriame Ebuka Anyaorah pelnė 10 taškų, pirmavo 21:19. Iniciatyvą į savo rankas „Telšiai“ perėmė antrojo kėlinio pabaigoje, spurtavę 7:0 ir po pirmosios rungtynių dalies turėję 9 taškų persvarą 31:40.

Nesėkmingai jonaviečiais susiklostė ir trečiasis ketvirtis, kuriame komandos puolimas strigo, o tuo pasinaudoję varžovai prieš lemiamą kėlinį susikrovė solidesnį pranašumą 43:57. Ketvirtojo kėlinio metu „Jonava“ bandė sugrįžti į kovą 59:64, tačiau  per likusias 3 minutes svečių taikiklis strigo ir pergalę šventė „Telšiai“.

„Jonava“: Ebuka Anyaorah 14 taškų, Antanas Montrimavičius ir Martynas Pacevičius po 10 (14 atk. kam.), Lukas Grabauskas 8, Karulis Šarukas 6, Mykolas Dieninis 5, Mintautas Bulanovas 4, Justas Vazalis 3, Margiris Vaznaitis 2, Tomas Miškinis taškų nepelnė.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 19 taškų, Audrius Maneikis 16, Mantvydas Stašelis 15.